Ženy Slovácka nestačily na Spartu

úterý, 30. 4. 2019 11:30

Sparta Praha - 1. FC Slovácko      12:0 (8:0)

Sestava: Bátkyová – Stařinská (46. Šperová), Duncan, Klímová, Janků – Siváková, Krejčířová, Šenkeříková – Molková, Psotková (69. Pěčková), Waltrová (77. Illéšová)

V prvním kole nadstavby jsme opět po 14 – ti dnech zajížděli na Strahov k zápasu proti pražské Spartě. Bohužel jsme nezachytili nástup do zápasu a inkasovali hned v 1. minutě, zanedlouho podruhé a v 9. minutě to bylo již o 3 branky a soupeř hrál, co potřeboval, my jsme nezachytávali náběhy soupeřových útočnic, domácí měly na všechno čas a tak se i nadále lehce dostávaly do šancí, které při své kvalitě a bohužel pro nás, dokázaly proměňovat. Skóre utěšeně narůstalo a zastavilo se až na hrozivých 0:8 v náš neprospěch.

Ve druhém poločase domácí již takový tlak a šance neměly, bohužel jsme však 2x inkasovali po rohových kopech. V soubojích jsme byli daleko nepříjemnější a důraznější, v obranné fázi důslednější a v útočné fázi jsme se dostali k několika zakončením, ale chybělo nám přesnější zakončení.

Zápas tak skončil vysokým vítězstvím domácích. Je třeba na tento zápas co nejrychleji zapomenout, za týden v neděli nás čeká souboj se třetím Libercem.

čtvrtek, 18. 7. 2019 11:24