ZPĚT V ČASE: Slovácko porazilo Zlín 1:0

úterý, 28.04.2020 11:16

Srpnový zápas 4. ligového kola mezi Slováckem a Zlínem nabídl před více než pěti tisíci fanoušků velmi atraktivní fotbal s množstvím šancí na obou stranách. V prvním poločase Tomáš Zajíc vstřelil, jak se později ukázalo, vítěznou branku utkání.

Zákrok Matouše Trmala...

Ve 32. minutě nejprve z pravé strany tvrdě vystřelil Fantiš, po zákroku brankáře Trmala se o dorážku z hranice vápna snažil Matejov. V dobré pozici ale střílel těsně vedle.

Rozhodující branka...

Ve 44. minutě Petržela před vápnem přistrčil míč Reinberkovi, jehož střela se od kopaček clonícího Bartošáka odrazil na malé vápno k Zajícovi, jenž pohotově pod břevno zakončil.

Postavení mimo hru...

V 52. minutě se již hráči Slovácka radovali z gólu, ale sudí jej neuznal kvůli ofsajdu. Reinberkova střela z dálky byla sražená k Šašinkovi, který míč na hranici vápna prodloužil k volnému Petrželovi. Ten sice dokázal skórovat, ale branka pro ofsajd neplatí.

Tyč a břevno během 60 vteřin...

V 58. minutě nejprve Jan Navrátil křižnou střelou z hranice vápna trefil tyč, aby hned z protiútoku Tomáš Poznar trefil břevno na druhé straně.

Statistiky zápasu...

Diváci viděli celkem 12 střel (8:4) a 10 rohových kopů (7:3). Utkání sledovalo 5742 diváků.

Již tento pátek 1. května se od 18:00 hod. odehraje virtuální derby mezi Slováckem a Zlínem. Výtěžek ze vstupného poputuje zdravotníkům a bude rozdělen mezi nemocnice v Uherském Hradišti a ve Zlíně. Charitativní vstupenku si můžete ZAKOUPIT ZDE.

pondělí, 28.09.2020 10:35