Příbram:
Krbeček – Plašil, Nohýnek, Štochl, Pleško – Klesa, Tarczal,Hušbauer,Šmejkal (85. Wágner) – Fantiš (72. Rodrigues), Huňa. Trenér Karol Marko

Slovácko:
Vašek – Randa, Němčický, Struhár (66. Smetana), Kubáň – Abrahám, Kordula,Zelenka (58. Valenta), Urbánek –Ondřejka, Švancara. Trenér Josef Mazura

Úvod utkání vyšel domácím. Ve druhé minutě se hlavou zastřeloval po rohovém kopu Huňa. V 5. minutě Švancara uvolnil Ondřejku, jehož střelu Krbeček vytáhl na roh. Pravidlo nedáš- dostaneš potvrdil v 7.minutě Huňa, který se trefil hlavou k tyči po centru z hloubi hřiště a Vašek na jeho střelu nedosáhl. Domácí se tak ujali vedení. Pak však hosté začali ovládat střed hřiště a záhy přišly i brankové příležitosti.  V 15.minutě vyboxoval rohový kop Krbeček k Randovi, který z pětadvaceti metrů napálil míč k tyči a domácí gólman musel své umění předvést podruhé. Ve 22.minutě si naběhl na Zelenkův roh Ondřejka hlavičkou poslal míč těsně vedle. Za minutu měl ruce nad hlavou Švancara, který si zaběhl za obranu a přehodil vyběhnuvšího Krbečka. Jenže rozhodčí mu radost pokazil přísně zvednutým praporkem. Na druhé straně se na malém vápně objevil ve vyložené pozici Huňa po centru Klesy, ale svoji hlavičkou tentokrát bránu netrefil. Ve 29.minutě to znovu zkoušel z dálky Randa a Krbeček opět s námahou zachraňoval. Ve 43.minutě si Kubáň narazil míč se Švancarou a Krbeček opět zachraňoval. Za minutu se Ondřejka proháčkoval obranou, předložil míč Abrahámovi. Ten si míč zpracoval a bez přípravy vypálil. Jeho rána prosvištěla vedle pravé tyče Krbečkovy brány. Příbram tak s obtížemi uhájila poločasové vítězství.
I druhý poločas zahájili fotbalisté Slovácka s chutí. Už ve 47. minutě předskočil Abrahám po centru Urbánka obránce a Krbeček měl s jeho hlavičkou potíže. Pomohla mu tyč jeho brány.  V době největšího tlaku Slovácka se po centru z pravé strany ocitl sám v šestnáctce Hušbauer. Jeho hlavičku pod břevno Vašek sice vyrazil, ale cestě míče do sítě zabránit nedokázal. Domácí zvýšili na 2:0. Za pět minut se do šestnáctky hostí vřítil Klesa, jeho střelu v poslední chvíli zblokoval Struhár a Tarczalova dorážka si cestu do sítě nenašla. Pro svěřence Mazury byla druhá branka studenou sprchou, ze které se dlouho vzpamatovávali.  V 70. minutě pálil z hranice šestnáctky vedle Fantiš. Poslední dvacetiminutovka však byla opět v jejich režii. V 80. minutě na Valentův střílený centr z trestného kopu nedosáhl ani Smetana ani Abrahám. Míč mířící po odskoku do šibenice Krbeček dalším skvělým zákrokem vyrazil na roh.  Slovácko ztratilo další zápas, ve kterém bylo téměř osmdesát minut lepším celkem. Domácí dokázali vytěžit z minima maximum a ze tří šancí dvě proměnili.
Jak to viděli trenéři:
Josef Mazura: Utkání mělo dvě roviny. První byl rychle inkasovaný gól. Naši stopeři i brankář měli celou situaci řešit jinak. Druhá rovina je, že fotbal se na branky, ale my jsme si vytvořili jen pološance. Před šestnáctkou jsme byli jaloví. Dostali jsme jen do pološancí. Chyběla nějaká dorážka, závar v šestnáctce.  Rozdíl mezi mužstvy byl v tom, jak Příbram chtěla branku dát. Ukázala nám, jak se to dělá. Opticky jsme měli sice převahu, ale jen po šestnáctku. Příbram pak dala druhou branku a pak už to uhájila.
Karol Marko (Příbram): Chtěli jsme do utkání jít agresívně a kvalitně. Na Slovácko jsme se dobře připravovali. Jde o kvalitní mužstvo, které má velmi dobré hráče směrem dopředu. Obrana však pochopila styl hry Slovácka. Nechtěli jsme nechat hrát Švancaru ve středu hřiště, kde je nesmírně nebezpečný a jen velmi těžko ubránitelný. Nechali jsme jej hrát po krajích. Upozornil jsem i na Zelenku. Po brance jsme se uspokojili a střed obrany nehrál dobře, nezachytávali kolmé přihrávky. Druhý gól moje chlapce uklidnil. V úvodu druhé půle byli ustrašení. V zápase však ukázali co, dokáží a upletli si na sebe tím bič.

Co řekli hráči:
Tomáš Abrahám: V první půli jsme dostali rychlou branku a tím jsme vlastně mohli zahodit taktiku, se kterou jsme do Příbrami přijeli. Chtěli jsme hrát zezadu na brejky. Mysleli jsme, že oni budou bušit do nás a my zlobit z protiútoků. Jenže to bylo opačně. Přesto jsme si vytvořili jen v první půli tři stoprocentní tutovky, které jsme ale neproměnili. Také já měl jednu, ale střela šla těsně vedle. Takové šance se musí proměňovat. Možná jsem mohl brankáře spíše obstřelit. Do druhé půle jsme si řekli, že budeme pokračovat stejně jako v první půli, ale rychle jsme dostali druhou branku a to se pak už těžko obrací. Hlavně venku. Herně to z naší strany nebylo špatné, ale dostáváme velmi laciné branky. I teď v Příbrami.
Petr Vašek: Na oba góly jsem si sáhl, ale oba góly byly s pomocí tyče. To je potom těžké. Proti střelám ze sedmi, osmi metrů toho však mnoho nezmůžete. Můžete jen risknout stranu, protože střílející hráč vám to může dát kamkoliv. Jsem naštvaný a to hodně. Dnes to byly hrozné góly. Sice říkáme, že hrajeme útočně, ale branky nedáváme a spíše laciné dostáváme. Herně to možná nebylo špatné. Krbeček v bráně Příbrami chytil možná dvě branky, ale sráží nás hloupé branky. Na jaře jim to musíme vrátit i s úroky. Teď nám nezbývá, než porazit Jablonec.
Václav Ondřejka: V první půli jsem se dostal do vyložené šance. Kličku jsem sice udělal dobře, ale míč se mi dostal na dlouhou nohu a já musel střílet bodlem. Nestihl jsem si to dát na placírku a obstřelit brankáře. Osmdesát minut jsme byli lepší a soupeř hrál jenom na standardky. Ale dal dvě branky a udělil nám lekci z produktivity.

6. Sparta 10 4 3 3 9:7 15

7. Zlín 10 4 2 4 11:11 14

8. Teplice 10 3 4 3 14:15 13

9. Bohemians 10 3 4 3 7:8 13

10. Dukla 10 3 2 5 10:18 11

11. Slovácko 10 1 5 4 8:9 8

12. Karviná 10 2 2 6 9:15 8

13. Mladá Bol. 10 2 2 6 9:18 8