Report 26. kolo - SK Kladno - 1. FC Slovácko

Stadion Františka Kloze 25. 4. 2010 | 17:00:00
1:0

Slovácko podlehlo Kladnu 1:0
SK Kladno – 1.FC Slovácko (1:0)

Úvodní tlak Kladna nebyl nijak výrazný. Přesto se v něm urodilo několik střeleckých příležitostí. Ve třetí minutě propadl centrovaný míč k Benešovi, který těsně minul levou tyč. Na druhé straně tečoval Kunclův střílený centr hlavou Svízela, těsně vedle pravé tyče. V šesté minutě se domácí nedokázali ani nadvakrát prosadit a do bezpečí uklidil míč Kordula. Po čtvrthodině nudy to zkoušel z hranice šestnáctky Zoubek. Filipko byl u levé tyče připraven. Na druhé straně vyslal z trestného kopu dělovku těsně nad Valenta. Ve 40.minutě opět pálil Zoubek a Filipko byl na místě. Vzápětí stejný hráč poslal centrovaný míč do šestnáctky, kde jej hlavou tečoval Tatanashvili – 1:0.

Hned po změně stran si naběhl na Valentův centr Němčický a hlavou minul domácí bránu. Ve 48.minutě protáhl z brejku Filipka Beneš. V 52.minutě zakroutil centr do horního růžku Filipkovy brány Cigánek a hostující brankář se musel opět vytáhnout. Za dvě minuty napálil Kunclův centr z voleje těsně vedle Ondřejka.Z protiútoku hlavičkoval Mrázův centr Zoubek těsně vedle. V 58.minutě prošel celým hřištěm Tatanashvili, ale Filipko v pravý čas vyběhl a následný závar definitivně odvrátil Valenta, který vyhlavičkoval míč z prázdné brány. V 63.minutě se Bartoš protáhl kolem Kubáně a Holub nedosáhl před prázdnou bránou na jeho střílený centr. V 66.minutě po rohovém kopu hlavičkoval Strnad do břevna. V 82. minutě pálil Fujerik a Strnad vyhlavičkoval jeho ránu nad bránu. V 90.minutě se octl zcela osamocený na malém vápně Nestorovski, jenže překopl bránu.

Branky: 41. Tatanashvili
Rozhodčí: Paták – Filípek, Pospíšil – Ochotnický, Delegát ČMFS: Sova, technický delegát Vrzal
ŽK: 18.Cigánek, 30 Strnad, 90.Kostolanský, 90. Szabo – 24.Perůtka, 32.Valenta, 51.Kordula, 87. Zelenka