Report 24. kolo - SK Slavia Praha - 1.FC Slovácko

Žluté karty: L. Jarolím, M. Černý, D. Hubáček, P. Janda - J. Valenta, Fujerik, Perůtka, Hlúpik
Červené karty: 88. Hlúpik
Počet diváků: 5742
Sestava Slovácka: Filipko - Mezlík, Kuncl, Kubáň - Volešák, Valenta (45. Ondřejka), Valenta (77. Nestorovski), Perůtka, Kordula, Fujerik - Švancara (61. Hlúpik)
Sestava soupeře: Vaniak - J. Kaufman, Čelůstka, D. Hubáček, Trubila - M. Černý (90. Prošek), P. Janda (86. Milutinovič), L. Jarolím, Koreš - Vlček (62. Hora), Zb. Pospěch

Slavia zdolala Slovácko 2:0

Slovácko prohrálo v dohrávce 24. kola Gambrinus ligy v Synottip aréně se Slavií Praha 2:0. Slovácku nevyšel vstup do utkání a v 10. minutě inkasovalo po centru z levé strany se do vzduchu zavěsil Josef Kaufman a poslal domácí do vedení.

Slovácko mohlo vyrovnat v 17. minutě, kdy si na přímý volný kop naběhl Jiří Perůtka, ale míč ideálně netrefil a ten skončil těsně vedle tyče.
Stejně jako Slovácku nevyšel vstup do první poločasu, tak hráči nezachytili ani úvod poločasu druhého, kdy se z přímého kopu prosadil Lukáš Jarolím, který poslal domácí tým do dvoubrankového vedení.
V 58. minutě se Slovácko mohlo vrátit zpátky do zápasu. Lukáš Fujerik našel přesnou kolmicí Petra Švancaru, který však v největší šanci Slovácka trefil pouze Martina Vaniaka.

Domácí kontrolovali hru a od 87. minuty navíc hráli v početní výhodě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Filip Hlúpik.
Slovácko si může spravit chuť již tuto sobotu, kdy na svém hřišti přivítá Baník Ostrava.