Report 1. kolo - 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram

Góly: 68. Hlúpik, 90. Došek (pen) - 63. Koukal, 72. Wágner, 80. Krejčí
Žluté karty: 15. L. Volešák , 47. M. Kordula - 32. L. Hejda , 74. P. Ricka
Počet diváků: 4823
Sestava Slovácka: Filipko - Trousil, Kuncl, Kubáň - Volešák (61. Poliaček), Perůtka, Kordula, Hlúpik, Fujerik - Ondřejka, Došek
Sestava soupeře: Hruška - Krejčí, Hejda, Ricka, Pleško - Papšys (59.Mareš), Tarczal, Koukal - Šlapák (76. Videgla), Wágner, Pilík (90. Jurdík)

Slovácko smolně podlehlo Příbrami 2:3

V základní sestavě nastoupili dva novicové obránceTrousil s útočníkem Doškem.

Od úvodních minut si Slovácko vytvořilo územní převahu. Již v 5. minutě Volešákovu střelu vyrazil Hruška a míč se ocitl před volným Hlůpíkem, který jej poslal.doprostřed brány.

Slovácko pokračovalo v tlaku a v 18. minutě orazítkoval Perůtka břevno hostující branky.

Ve 27. minutě krásnou střelu Volešáka vytáhl brankář Hruška.

O tři minuty požději dlouhán Došek hlavičkoval na zadní tyč a brankář Hruška výtečným zákrokem z brankové čáry míč vyrazil.

Ve 39. minutě zahroziili hosté. Po centru Ricky hlavičkoval osamocený Šlapák těsně mimo branku.

Na konci prvního poločasu byl vykázán domácí trenér Soukup na tribunu za překročení vymezeného prostoru.

Druhý poločas začalo Slovácko náporem. V 51. minutě se ve slibné šanci se ocitl Došek, ale opět hostující brankář zachánil svůj tým.

O pět minut později vysunul Došek hlavičkou Ondřejku, který obešel i brankáře Hrušku, ale míč vystřelil do boční sítě.

V 63. minutě zmrazil domácí celek hostující Koukal, který míč poslal z 18 metrů za přispění tyče za Filipkova záda - 0:1.

Vyrovnání na sebe nedalo dlouho čekat. V 69. minutě si zaběhl za obranu Došek, který zpětnou přihravkou našel Hlůpika, který se nemýlil a vyrovnal na 1:1

Skóre na stranu Příbrami opět přehoupl hostující Wágner, který se obtočil kolem obránce a umístil míč k zadní tyči Filipkovy branky - 1:2

Zanedlouho Slovácko mohlo vyrovnat Fujerikem, ale jeho krásnou střelu brankář Hruška vyrazil na rohový kop.

V 80. minutě hosté zvýšili náskok na dvě branky. Koukal nacentroval na hlavu Krejčího a ten míč prodloužil na zadní tyč za záda Filipka - 1:3.

V 90. minutě Slovácko kopalo penaltu po faulu na Fujerika. Domácí útočník Došek ji s přehledem proměnil na konečných 2:3.