Home | Kontakty | 1.FC Slovácko na Facebooku1.FC Slovácko na Google+1.FC Slovácko na Twitteru

Report 3. kolo - 1.FC Slovácko - AC Sparta Praha

0:2

Góly: 40 Vacek, 90 Grajciar
Žluté karty: Trousil, Hlúpik, Došek - Pamič Matějovský
Sestava Slovácka: Filipko - Trousil, Kuncl (50. Jeleček), Kubáň (83. Kerbr), Košút - Valenta (60. Poliaček), Kordula, Hlúpik, Fujerik - Ondřejka, Došek
Sestava soupeře: Blažek - Pamič - Řepka, Zápotočný, Vidlička - Juhár (69. Podaný), Hušek, Matějovský, Vacek (61. Grajcar), Sionko (90. Mareš) - Kweuke

Slovácko podlehlo Spartě 0:2

Slovácko prohrálo před vyprodaným hledištěm se Spartou Praha 2:0.

Ve 3.minutě po nedorozuměni Košúta s brankářem Filipkem se míč dostal k Matějovskému, který zkusil přelobovat  brankáře Filipka, naštěstí míč mířil těsně vedle levé tyče.

O dvě minuty později se domácí hráči spolu s diváky dožadovali odpískání penalty po faulu Pamiče na Fujerika ovšem rozhodčí Adam byl jiného názoru a nechal pokračovat ve hře.

Ve 22. minutě si narazil Hlúpik s Valentou a dostal se až před brankáře Blažka, ovšem ten jeho střelu z blízka zázračně vyrazil na rohový kop. Slovácko i nadále pokračovalo s ofenzivní hrou a určovalo tempo utkání.

Na rohový kop si naskočil Korduda a opět vytěčný Blažek zachránil Spartu od inkasování branky.

Na konci poločasiu si ovšem Sionko narazil míč se spoluhráčem, ale naražečka byla příliš dlouhá a vybíhající Filipko posunul míč do strany, pro který si doběhl Vacek a z úhlu brankáře Slovácka přeloboval - 0:1

Ve druhém poločase diváci viděli spiše bojovný fotbal bez vyložených šancí. V první vážnější šanci se ocitl  v 72. minutě  Podaný, ale brankář Filipko byl připraven a vyrazil míč na rohový kop.

Slovácko se v posledních minutách zápasu snažilo vyrovnat, ale bohužel bylo potrestáno brankou v nastaveném čase z kopačky Grajciara.