Home | Kontakty | 1.FC Slovácko na Facebooku1.FC Slovácko na Google+1.FC Slovácko na Twitteru

Report 4. kolo - SK Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko

Andrův stadion 21.8.2011 | 17:00:00
1:1

Góly: 54. Petr - 77. Pavelka
Sestava Slovácka: Filipko - Trousil, Reinberk, Kubáň, Košút - Valenta, Poliaček (54. Pavelka), Kordula, Hlúpik (72. Kerbr) - Ondřejka (89. Mezlík), Došek
Sestava soupeře: Šustr – Janotka, Kučera, Škerle, Vepřek – Hořava, Rossi, Navrátil (75. Bajer) – Petr (67. Schulmeister), Heinz, Varadi

Slovácko remizovalo v Olomouci 1:1

1.FC Slovácko ve 4. kole Gambrinus ligy zajíždělo do Olomouce, která v prvních třech kolech neokusila hořkost porážky a získala 7 bodů za dvě výhry a jednu remízu.

Domácí Olomouc vstoupila do utkání aktivněji než Slovácko, ale vážnější příležitost z toho v první desetiminutovce nepramenila. První velká šance utkání přišla ve 12. minutě, kdy se po hrubce v obraně dostal k míči Marek Hainz, který trefil tyč.

V prvním poločase se hrál z obou stran opatrný fotbal. Jak Slovácko, tak Olomouc se snažili hlavně nechybovat. Domácí zahrozili ve 26. minutě, kdy vypálil z hranice šestnáctky Navrátil, ale jeho střela šla těsně nad břevno branky Miroslava Filipka. Zajímavá šance se rýsovala ve 34. minutě na druhé straně, kdy po pravé straně utekl Václav Ondřejka, ale jeho centr do pokutového území nikoho nenašel.

V samotném závěru prvního poločasu přišly dvě zajímavé šance na obou stranách. Nejprve se do šance dostával domácí Hořava, kterého na poslední chvíli zastavil Trousil. Na druhé straně se k hlavičce dostal Libor Došek. Jeho střela hlavou však byla zblokovaná.

Druhý poločas začal stejně jako ten první mírnou aktivitou domácí Olomouce. Ta však tentokrát z první vážnější šance udeřila. V 54. minutě se ze třiceti metrů opřel do míče Jakub Petr a Miroslav Filipko na míč nedosáhl, 1:0.

Slovácko po inkasované brance ožilo a v 59. minutě měl na hlavě vyrovnání Libor Došek, který si naběhl na centr Pavelky, ale míč šel těsně nad břevno domácí branky.

V 75. minutě se ve vápně Slovácka dostal k zakončení Marek Hainz, ale naštěstí pro Slovácko minul.

V 77. minutě Slovácko vyrovnalo, když si na pas Reinberka naběhl Pavelka a poslal míč podél domácího gólmana, 1:1.

V 81. minutě mohlo Slovácko vývoj utkání otočit, ale Ondřejkova střela šla do náručí domácího gólmana Šustra. Slovácko si tak z Olomouce odvezlo cenný bod za remízu 1:1