Report 27. kolo - 1.FC Slovácko - FK Teplice

0:0

Žluté karty: 55. M. Kordula , 68. T. Košút , 82. F. Hlúpik - 19. M. Jindráček , 84. P. Lukáš
Počet diváků: 4457
Sestava Slovácka: Melichárek - Trousil, Reinberk, Kubáň, Košút - Volešák (64. Lukáš), Pavelka, Kordula, Hlúpik, Daníček - Došek
Sestava soupeře: Grigar - Ježdík, Lukáš, Smejkal, Rosa - Dolejš (82. Stožický), Vondrášek, Siva, Vachoušek,Vůch - Jindráček (90. Jindráček)

Slovácko remizoval s Teplicemi 0:0

Slovácko ve 27. kole Gambrinus ligy remizovalo s Teplicemi 0:0. Slovácko si v průběhu zápasu vypracovalo velké množství šancí na skórování, ale gólman Griga v brance Teplic čaroval, a tak se oba celky rozešli po bezbrankové remíze.

Od prvních minut bylo zřejmé, kdo bude v zápase určovat tempo hry. Slovácko vstoupilo do utkání aktivně, ale první velké šance domácího týmu přišly až ve 14. minutě, kdy se po chybě gólmana hostí ocitl sám před bránou Volešák, ale gólman Grigar svou chybu napravil.

O dvě minuty později měl další stoprocentní šanci znovu Ladislav Volešák, kterého našel ideální přihrávkou Filip Hlúpik, ale ani ve své druhé šanci Volešák neskóroval.

Další zajímavá příležitost přišla ve 24. minutě a znovu u toho byl Ladislav Volešák, který vysunul Filipa Hlúpika, ale ten měl v souboji s gólmanem Grigarem míč na dlouhou nohu.

Chvíli před poločasem byla k vidění krásná fotbalová akce Slovácka. Petr Reinberk si přes Daníčka vyměnil míč s Doškem, a před šestnáctkou přešel přes dva protihráče. Jeho střele však chyběla přesnost.

Do druhého poločasu vstoupili aktivně ji hostující hráči a ve 47. minutě si vytvořili gólovou šanci. Vachoušek tvrdě vystřelil z hranice šestnáctky a vyražený míč naštěstí neusměrnil do sítě Vůch, který byl ve skluzu.

V následujících minutách se hra vyrovnala a Slovácko si opět vytvořilo územní převahu.

V 73. minutě postupoval do středu k pokutovému území David Pavelka. Obránce hostí mu však míč ukopli, ale do střelecké pozice se dostal Filip Hlúpik, který tvrdě vystřelil, ale gólman Grigar opět skvěle zasáhl.

O minutu později Grigar opět čaroval, když vychytal ve vyložené šanci Libora Doška.

Slovácko sice zavřelo Teplice na své polovině, ale závěrečný tlak branku nepřineslo a Slovácko tak remizovalo s Teplicemi 0:0.