Report Pohár České pošty - FC Baník Ostrava - 1.FC Slovácko

3. kolo - pohár České pošty 2011/12
Na Bazalech 18. 10. 2011 | 17:00:00
0:0

Sestava Slovácka: Heča - Trousil, Mezlík, Kubáň, Jeleček - Valenta, Pavelka, Kordula (65. Hlúpik), Daníček - Ondřejka (58. Fujerik), Došek
Sestava soupeře: Pietrzkiewicz - Frydrych, Zawada, Vomáčka, Malcharek - Droppa (90. Vašenda), Greguš, Poliaček, Cverna - Šenkeřík (55. Zejdler), Svěrkoš (68. Lukeš)

Pohár: Slovácko v Ostravě remizovalo 0:0

Slovácko v odvetě poháru Ondrášovka Cupu nastoupilo na Bazalech proti domácímu Baníku. V prvním zápase se zrodila remíza 1:1. To pro Slovácko znamenalo, že bude muset ve Slezsku skórovat. Slovácko bylo sice aktivnější a nebezpečnější, ale po remíze 0:0 nakonec v poháru končí.

První větší šance zápasu přišla ve 12. minutě, kdy se do vápna dostal David Pavelka, jehož střelu srazil jeden z domácích hráčů a následnou dorážku domácí gólman zlikvidoval.

Slovácko bylo aktivnější, ale vážnější šance přišly až po půlhodině utkání. Nejprve se ve 34. minutě vřítil do vápna Jeleček, ale jeho střela v brance neskončila. O tři minuty později pálil tvrdě Kordula, ale jeho střela šla nad domácí bránu.

Těsně před poločasem mohli udeřit domácí, ale Šenkeřík svou šanci na otevření skóre zápasu zahodil.

Slovácko bylo aktivnější i na začátku druhého poločasu, ale domácí obrana byla pozorná. V 76. minutě zakončoval hlavou Libor Došek, ale branku netrefil.

Slovácko se v závěru tlačilo do zakončení, postupový gól měl na hlavě Došek, ale domácí gólman vytáhl jeho pokus nad břevno. Takřka z protiútoku trefil tyč branky Slovácka Poliaček. Slovácko nakonec po bezbrankové remíze v poháru končí i přesto, že hořkost porážky neokusilo.