Report Přátelské zápasy - 1.SC Znojmo FK - 1.FC Slovácko

leagueName2011/12
Kostice 14. 1. 2012 | 12:00:00
1:1

Slovácko remizovalo se Znojmem 1:1

Slovácko ve třetím zápase Tipsport ligy remizovalo 1:1. se Znojmem. Utkání mělo stejný průběh jako obě předchozí. Hráči Slovácka měli po celou dobu utkání herní převahu, ale prosadit se dokázalo pouze jednou.

Ve 27. minutě zahrávalo Slovácko přímý volný kop. Víťa Valenta posadil míč na hlavu Mariana Kováře, který poslal Slovácko do vedení, 1:0.

Slovácko i nadále pokračovalo v tlaku, ale namísto navýšení skóre utkání přišlo vyrovnání nechytatelnou střelou do Šibenice.

I ve druhém poločase Slovácko tlačilo, ale nedokázalo své šance přetavit ve vedoucí branku.

Sestava 1.FC Slovácko: Melichárek (46. Heča) – Hlúpik (60. Reinberk), Trousil, Košút (46. Kordula), Jeleček (46. Kubáň) – Matveenko, Valenta (46. Daníček), Franta (46. Volešák), Lukáš (46. Pavelka) – Čtvrtníček (46. Trávník), Kovář (46. Došek)