Příprava2011/12
Širůch Staré Město 18. 1. 2012 | 15:00:00
2:3

Slovácko porazilo Zlaté Moravce 3:2+FOTO

Slovácko zvítězilo v dnešním zápase Tipsport Cupu, když zdolalo Zlaté Moravce 3:2. Začátek utkání příliš mnoho zajímavého nepřinesl a první větší šance utkání tak skončila gólem. Psala se 37. minuta a Slovácko prohrávalo 1:0.

Slovácko po inkasované brance zvýšilo obrátky a do poločasové přestávky si vytvořilo dvě velké šance, ale jak střela Doška, tak i Daníčka v brance neskončila.
Do druhého poločasu vstoupilo Slovácko aktivně a dokázalo průběh utkání otočit. Nejprve se v 63. minutě prosadil Jan Trousil, aby v 67. minutě poslal Slovácko do vedení, přesnou hlavičkou do Šibenice, Josef Čtvrtníček.

Zlaté Moravce dokázaly v 74. minutě srovnat, ale o minutu později se parádně trefil Michal Trávník, který určil konečný stav utkání na 3:2 pro Slovácko.

1.FC Slovácko – Zlaté Moravce 3:2 (0:1)
Branky 1.FCS: 63. Trousil, 67. Čtvrtníček a 75. Trávník
sestava 1.FCS: Filipko (46. Matalyha) – Hlúpik (46. Reinberk), Trousil, Košút, Kubáň – Matveenko, Daníček (46. Volešák), Kordula, Valenta (46. Trávník) - Pavelka, Došek (46. Čtvrtníček)

1. Slovácko 0 0 0 0 0:0 0

2. Sparta 0 0 0 0 0:0 0

3. Bohemians 0 0 0 0 0:0 0

4. Dukla 0 0 0 0 0:0 0

5. Ostrava 0 0 0 0 0:0 0