Příprava2011/12
Murska Sobota 21. 1. 2012 | 10:00:00
4:2

Slovácko podlehlo Sigmě Olomouc

Slovácko v pátém utkání Tipsport cupu narazilo v Brně na tým Sigmy Olomouc. Trenér Soukup postavil do utkání „mladé pušky“ a tak diváci, kteří dorazili na utkání viděli velmi omlazenou sestavu.

V prvních minutách byla znát zkušenost v poli, ale mladíci v dresu Slovácka vše vynahrazovali bojovností.

Sigma Olomouc se sice ujala vedení 1:0, ale Václav Ondřejka dokázal vývoj utkání otočit, když nejprve srovnal hlavou, aby si o několik minut později naběhl na přesný centr Tomáše Jelečka a nechytatelnou bombou zvýšil na 2:1 pro Slovácko.

Olomouc však do poločasu vyrovnala. Po přímém kopu se odražený míč dostal k Nepožitkovi, který se trefil přesně do šibenice, 2:2.

Slovácko do druhého poločase vystřídalo a Olomouc si vytvořila převahu, kterou přetavila v další dvě branky, když se dvakrát trefil Hořava.

Slovácko mohlo snížit po uvolnění Davida Pavelky, ale jeho střela šla vedle.

SK Sigma Olomouc – 1.FC Slovácko 4:2 (2:2)

Melichárek (46. Heča) – Reinberk, Košút, Perůtka (46. Hlúpik), Jeleček – Ondřejka (46. Pavelka), Daníček (46. Franta), Trávník, Kerbr (46. Svízela) – Čtvrtníček (46. Nečas), Kovář (46. Lukáš)

6. Sparta 10 4 3 3 9:7 15

7. Zlín 10 4 2 4 11:11 14

8. Teplice 10 3 4 3 14:15 13

9. Bohemians 10 3 4 3 7:8 13

10. Dukla 10 3 2 5 10:18 11

11. Slovácko 10 1 5 4 8:9 8

12. Karviná 10 2 2 6 9:15 8