Příprava2011/12
 21. 1. 2012 | 10:00:00
4:2

Slovácko podlehlo Sigmě Olomouc

Slovácko v pátém utkání Tipsport cupu narazilo v Brně na tým Sigmy Olomouc. Trenér Soukup postavil do utkání „mladé pušky“ a tak diváci, kteří dorazili na utkání viděli velmi omlazenou sestavu.

V prvních minutách byla znát zkušenost v poli, ale mladíci v dresu Slovácka vše vynahrazovali bojovností.

Sigma Olomouc se sice ujala vedení 1:0, ale Václav Ondřejka dokázal vývoj utkání otočit, když nejprve srovnal hlavou, aby si o několik minut později naběhl na přesný centr Tomáše Jelečka a nechytatelnou bombou zvýšil na 2:1 pro Slovácko.

Olomouc však do poločasu vyrovnala. Po přímém kopu se odražený míč dostal k Nepožitkovi, který se trefil přesně do šibenice, 2:2.

Slovácko do druhého poločase vystřídalo a Olomouc si vytvořila převahu, kterou přetavila v další dvě branky, když se dvakrát trefil Hořava.

Slovácko mohlo snížit po uvolnění Davida Pavelky, ale jeho střela šla vedle.

SK Sigma Olomouc – 1.FC Slovácko 4:2 (2:2)

Melichárek (46. Heča) – Reinberk, Košút, Perůtka (46. Hlúpik), Jeleček – Ondřejka (46. Pavelka), Daníček (46. Franta), Trávník, Kerbr (46. Svízela) – Čtvrtníček (46. Nečas), Kovář (46. Lukáš)

5. Mladá Bol. 21 9 7 5 32:22 34

6. Teplice 21 8 6 7 25:19 30

7. Karviná 21 8 5 8 30:32 29

8. Jablonec 21 7 7 7 33:28 28

9. Dukla 21 7 5 9 26:24 26

10. Slovácko 21 5 10 6 23:27 25

11. Brno 21 3 13 5 21:29 22