Příprava2011/12
Stadion Trenčín 24. 1. 2012 | 14:00:00
2:1

,Slovácko podlehlo Trenčínu 2:1

Do druhého utkání, dvojzápasu s Trenčínem, nastoupilo zkušenější mužstvo, kterému však nevyšel vstup do utkání a již ve 3. minutě Slovácko inkasuje.

V 15. minutě se v šestnáctce prodíral k míči Došek, ale jeho střele chyběla potřebná razance.

Fotbal se hrál po zbytku prvního poločasu ve středu hřiště a gólmani na obou stranách museli zasahovat pouze výjimečně.

Podobný scénář měl i začátek druhého poločasu. První střelu viděli diváci v 60. minutě, kdy se odražený míč dostal k Trávníkovi, ale následná střela nezamířila mezi tři tyče.

Slovácko bylo lepším týmem na hřišti a v 64. minutě se dočkalo vyrovnání. Reinber utekl po pravé straně a po jeho nahrávce do vápna poslal míč do sítě Libor Došek, 1:1.

Po vstřelené brance Slovácko ožilo a o několik minut později se k zakončení dostal Ondřejka, ale domácího gólmana neprostřelil.

V 83. minutě poslala obrna míč na Matalyhu, který nedokázal míč bezpečně odkopnout a přihrál na kopačky Depetrise, který druhým gólem poslal domácí do vedení 2:1.

O minutu později mohlo být opět srovnáno, když míč po hlavičce Reinberka směřoval pod břevno domácí brány, ale gólman Volešák jej vytáhl nad břevno.

V 87. minutě se za hranicí velkého vápna dostal k zakončení Došek a s jeho střelou měl domácí gólman plné ruce práce, ale nakonec ji vytěsnil mimo tři tyče

Slovácko tak podlehlo Trenčínu i ve druhém utkání 2:1.

AS Trenčín – 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)
64. Došek

Sestava 1.FCS: Filipko (46. Matalyha) – Reinberk, Košút (46. Daníček), Trousil, Kubáň – Volešák (46. Čtvrtníček), Kordula, Valenta (46. Trávník, Pavelka – Ondřejka, Došek

1. Slovácko 0 0 0 0 0:0 0

2. Sparta 0 0 0 0 0:0 0

3. Bohemians 0 0 0 0 0:0 0

4. Dukla 0 0 0 0 0:0 0

5. Ostrava 0 0 0 0 0:0 0