Příprava2011/12
Senica 28. 1. 2012 | 10:30:00
2:1

Slovácko zdolalo Senicu 2:1

Slovácko se v dnešním dopoledním zápase představilo poprvé v rámci zimní přípravy před domácím publikem. Na stadionu v Kunovicích zdolalo Slovácko tým ze Senice 2:1.

Slovácku vyšel vstup do utkání a již v 9. minutě se prosadil David Pavelka. Slovácko hrálo aktivně a vytvářelo si i další brankové příležitosti.

Druhého gólu se v mrazivém počasí dočkali fanoušci ve 39. minutě, kdy se ve skrumáži odrazil míč k Tomášovi Košútovi, který zvýšil vedení Slovácka na 2:0.

Slovácko pokračovalo v aktivní hře i ve druhém poločase a vytvářelo si další gólové příležitosti, ale šance Valenty, Doška a Trávníka v síti neskončily, a tak udeřilo na druhé straně a hosté ze Senice snížili po rohovém kopu na konečných 2:1.

V dalším přípravném, utkání čeká Slovácko ve čtvrtek FC Nitra, se kterou se Slovácko utká ve dvojzápase v 11:00 respektive 13:00. Obě utkání se odehrají na kunovické Bělince.

1.FC Slovácko – FK Senica 2:1 (2:0)
branky FCS: 9. Pavelka a 39. Košút

Sestava 1.FCS: Melichárek – Reinberk (46. Kordula), Košút (46. Mezlík), Trousil, Kubáň – Volešák (62. Hlúpik), Valenta, Daníček, Pavelka (72. Palko) - Došek, Čtvrtníček (46. Trávník).

6. Zlín 29 10 8 11 32:35 38

7. Dukla 29 10 7 12 38:35 37

8. Jablonec 29 8 12 9 41:38 36

9. Liberec 29 9 9 11 27:28 36

10. Karviná 29 9 7 13 39:47 34