Příprava2011/12
ŠK Petrova Ves 28. 1. 2012 | 10:30:00
2:1

Slovácko zdolalo Senicu 2:1

Slovácko se v dnešním dopoledním zápase představilo poprvé v rámci zimní přípravy před domácím publikem. Na stadionu v Kunovicích zdolalo Slovácko tým ze Senice 2:1.

Slovácku vyšel vstup do utkání a již v 9. minutě se prosadil David Pavelka. Slovácko hrálo aktivně a vytvářelo si i další brankové příležitosti.

Druhého gólu se v mrazivém počasí dočkali fanoušci ve 39. minutě, kdy se ve skrumáži odrazil míč k Tomášovi Košútovi, který zvýšil vedení Slovácka na 2:0.

Slovácko pokračovalo v aktivní hře i ve druhém poločase a vytvářelo si další gólové příležitosti, ale šance Valenty, Doška a Trávníka v síti neskončily, a tak udeřilo na druhé straně a hosté ze Senice snížili po rohovém kopu na konečných 2:1.

V dalším přípravném, utkání čeká Slovácko ve čtvrtek FC Nitra, se kterou se Slovácko utká ve dvojzápase v 11:00 respektive 13:00. Obě utkání se odehrají na kunovické Bělince.

1.FC Slovácko – FK Senica 2:1 (2:0)
branky FCS: 9. Pavelka a 39. Košút

Sestava 1.FCS: Melichárek – Reinberk (46. Kordula), Košút (46. Mezlík), Trousil, Kubáň – Volešák (62. Hlúpik), Valenta, Daníček, Pavelka (72. Palko) - Došek, Čtvrtníček (46. Trávník).

6. Jablonec 7 2 4 1 13:7 10

7. Bohemians 7 2 4 1 4:4 10

8. Dukla 7 3 1 3 10:12 10

9. Teplice 7 2 3 2 10:9 9

10. Zlín 7 3 0 4 6:7 9