Příprava2011/12
Turecko 6. 2. 2012 | 16:30:00
0:0

První zápas v Turecku bez branek

V pondělí 6.2. se od 16:30 SEČ odehrálo v tureckém Beleku první přípravné utkání v rámci tureckého soustředění. Soupeřem byl pátý tým ukrajinské ligy Kryvbas Kryvyi Rih.

V prvním poločase se proti sobě postavily „silnější“ sestavy, které svedly především souboj ve středu pole. 1.FC Slovácko soupeře nepustilo do vyložené brankové situace, naopak si vypracovalo několik šancí a zahrávalo tři standartní situace. Při jedné z nich soupeřův obránce zahrál v pokutovém území rukou, ale rozhodčí penaltu nezapískal.

Do druhého poločasu připravil trenér Soukup dvojí střídání. Do branky se postavil Melichárek a Ondřejku nahradil Volešák.

Od šedesáté minuty pak došlo na hřišti ke kompletní změně týmu. V této sestavě se týmu 1.FC Slovácko málem podařilo v závěru skórovat, ale ani šance Reinberka, Kováře či Trávníka síť za soupeřovým brankařem nerozvlnily.

1. FC Slovácko - Kryvbas Kryvyj Rih 0:0

Sestava Slovácka:Filipko (46. Melichárek) - Daníček (60. Reinberk), Trousil (60. Kuncl), Košút (60. Mezlík), Kubáň (60. Jeleček) - Ondřejka (60. Hlůpik), Kordula (60. Franta), Valenta (46. Volešák), Pavelka (60. Trávník) - Došek (60. Palko), Čtvrtníček (60. Kovář).

6. Sparta 10 4 3 3 9:7 15

7. Zlín 10 4 2 4 11:11 14

8. Teplice 10 3 4 3 14:15 13

9. Bohemians 10 3 4 3 7:8 13

10. Dukla 10 3 2 5 10:18 11

11. Slovácko 10 1 5 4 8:9 8