Report Přátelské zápasy - FC Ingolstadt - 1.FC Slovácko

leagueName2012/13
Linz 18. 7. 2012 | 18:00:00
1:2

Slovácko zdolalo Ingolstadt 2:1

Slovácko má za sebou na soustředění v Rakousku první utkání. Tým se v něm střetl s Německým Ingolstadtem. Slovácko sice prohrávalo 1:0, ale nakonec dokázalo vývoj utkání otočit a připsalo si tak výhru 2:1.

Začátek utkání patřil Němcům, kteří svou aktivitu korunovali vedoucí brankou ve 13. minutě.

Slovácko se však z rychlé branky oklepalo a postupně přebralo otěže utkání do svých rukou. Aktivita Slovácka byla ve 31. minutě korunována vyrovnávací brankou, když se po kombinační akci prosadil ve vápně dlouhán Libor Došek, 1:1.

I ve druhém poločase bylo Slovácko lepší. O výhře nakonec rozhodla parádní dalekonosná střela Martykána, který napřáhl z hranice třiceti metrů a jeho rána skončila v šibenici bezmocného gólmana.

FC Ingolstadt 04 – 1.FC Slovácko 1:2 (1:1)
31. Došek, 68. Martykán

Sestava: Melichárek – Kuncl, Košút, Trousil, Reinberk – Kuzma (Kovář), Daníček (Hofmann), Martykán, Volešák (Trávník) – Čtvrtníček (Kerbr), Došek.

středa, 15. 8. 2018 13:23