Příprava2012/13
TIPSPORT Cup Brno 19. 1. 2013 | 13:00:00
2:0

Slovácko podlehlo Zbrojovce Brno 2:0

V posledním zápase základní skupiny Tipsport ligy v Brně přivítalo Slovácko domácí Zbrojovku. Slovácko podlehlo svému soupeři 2:0 a s turnajem se tak loučí.

Do utkání vstoupilo Slovácko aktivně a ve 4. minutě se do zakončení dostal Roman Haša. Technická střela z jeho kopačky, však skončila vedle tyče.

V následujících minutách se hrál aktivní fotbal, ale vážnější šanci diváci neviděli.

Až ve 24. minutě musel zasahovat Heča, který vytáhl na rohový kop střelu Zavadila.

Ve 35. minutě mohlo udeřit Slovácko, kdy dostal míč za obranu Roman Haša, ale gólman Zbrojovky jeho střelu vyrazil na rohový kop. O tři minuty později mířil nepřesně i Jan Lukáš, kterému střela nesedla podle jeho představ.

Těsně před poločasem tak mohla trestat Zbrojovka, ale naštěstí pro Slovácko byl ve 41. minutě Heča připraven a Mezlíkovu dělovku reflexivně vyrazil.

Ve druhém poločase provedla Zbrojovka pět změn v sestavě, což se projevilo na zvýšené aktivitě domácího celku a v 61. minutě se diváci dočkali první branky, když Buchta tvrdou střelou prostřelil gólmana Heču, 1:0.

Čerstvý domácí tým, hýřil na hřišti aktivitou a vypracovával si další šance. Slovácko sice pozorně bránilo, ale v 85. minutě přeci jen podruhé inkasuje, když se nadvakrát prosadil Daniel Přerovský.

Slovácko tak podlehlo Zbrojovce Brno 2:0