Příprava2012/13
Stadion Na Lapači, Uherský Brod 23. 1. 2013 | 13:00:00
7:1

Slovácko porazilo v přípravě Třinec 7:1

Slovácko vstoupilo do zápasu aktivně a úvodní branka utkání na sebe nenechala dlouho čekat. Ladislav Martan v 3. minutě potáhl míč po pravé straně a jeho přihrávku do vápna uklidil do sítě Libor Došek, 1:0.

O minutu později vedlo Slovácko již 2:0, když Libor Došek našel přesnou přihrávkou Petera Sládka, který tvrdou střelou překonal hostujícího gólmana podruhé.

Hosté z Třince se dočkali snížení v 19. minutě. Obrana Slovácka nechala hostujícím hráčům příliš prostoru a Heča se po míči natahoval marně.

Ve 26. minutě zvyšoval na 3:1. Hofmann, který si naběhl na přímý volný kop Valenty a poslal míč do sítě.

O minutu později to mohlo být o čtyři branky, kdy se na pravé straně uvolnil Martan, ale jeho střelu gólman Třince vyrazil.

Ve 35. minutě slavili domácí hráči počtvrté. Jiří Valenta se dostal s míčem do rohu velkého vápna a jeho přihrávku proměnil Volešák, 4:1.

Slovácko bylo i nadále při chuti a ve 39. minutě se ve Vápně uvolnil Libor Došek, který svým druhým gólem poslal Slovácko do poločasového vedení 5:1.

I druhý poločas začal v režii Slovácka a v 51. minutě zvyšoval již na 6:1 Martan, kterého ke skórování vybídl Martin Kuncl.

V 69. minutě se po přihrávce Martina Kuncla trefil podruhé v zápase Peter Sládek a zvýšil na konečných 7:1.

Heča (46. Chvojka) – Reinberk, Hofmann (46. Košút), Trousil (46. Mezlík), Kuncl – Volešák, Valenta (46. Trávník), Kordula (46. Daníček), Martan – Sládek (71. Hlupik), Došek (46. Haša).

5. Mladá Bol. 21 9 7 5 32:22 34

6. Teplice 21 8 6 7 25:19 30

7. Karviná 21 8 5 8 30:32 29

8. Jablonec 21 7 7 7 33:28 28

9. Dukla 21 7 5 9 26:24 26

10. Slovácko 21 5 10 6 23:27 25

11. Brno 21 3 13 5 21:29 22

12. Bohemians 21 5 6 10 16:26 21