Příprava2012/13
ŠK Petrova Ves 26. 1. 2013 | 12:30:00
1:0

Slovácko zdolalo slovenskou Senici 1:0

Slovácko v dalším přípravném zápase přivítalo na stadionu ve Starém Městě slovenskou Senicu. Tým Svatopluka Habance zvítězil 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil Milan Kerbr.

V dresu Slovácka se představil Jiří Skalák, který na Moravu přišel z pražské Sparty a byl to právě on, kdo se v 5. minutě mohl zapsat na střeleckou listinu, ale jeho zakončení v pádů, po přihrávce Martana, v síti neskončilo.

Slovácko bylo aktivnějším týmem, ale obrana hostů byla pozorná. V dobré příležitosti se ocitl ve 33. minutě Libor Došek, ke kterému se míč dostal po ose Skalák, Martan, ale Libor Došek ve vyložené příležitosti netrefil bránu.

Ve 41. minutě již Došek mířil mnohem lépe. Skalák si narazil míč s Kunclem a poslal jej přesně na hlavu Doška, který míč nasměroval přesně k tyči, ale gólman Malec míč reflexivně vyrazil.

Druhý poločas začal dvěma šancemi Filipa Hlúpika. Nejprve v 50. minutě ve vyložené šanci přestřelil odkrytou branku a o dvě minuty později sice zakončoval přesněji, ale tentokrát zasáhl gólman Senice.

V 70. minutě měli největší šanci zápasu hosté, ale Kalabiška mířil pouze do břevna.

O tři minuty později šlo do vedení domácí Slovácko. Filip Hlúpik našel zpětnou přihrávkou Milana Kerbra, který přesnou střelou otevřel skóre utkání.

V 85. minutě to mohlo být 2:0 pro Slovácko. Jiří Skalák si zpracoval míč a připravil na střelu, ale gólman Senice jeho střelu vytěsnil. Slovácko tak zdolalo Senici 1:0.