Report Pohár České pošty - FK Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko

Góly: 43. Ščuk, 88. Johana, 92. Dosoudil - 39. Trousil
Žluté karty: 72. kysela, 75. Dosoudil, 91. Sivrič - 48. Trávník, 51. Kubáň, 68. Trousil
Počet diváků: 350
Sestava Slovácka: Trousil, Kuncl, Kubáň, Košút - Valenta (89. Hlúpik), Trávník (57. Volešák), Kordula, Daníček - Skalák (75. Kerbr), Kovář
Sestava soupeře: Miller – Kysela, Dousoudil, Johana, Bořil – Ščuk, Jarolím – Mareš (66. Sloboda), Magera (79. Chramosta), Štohanzl (76. Sivrič) – Nešpor.

POHÁR: Slovácku nevyšel závěr utkání

Slovácko v prvním utkání čtvrtfinále poháru České pošty neudrželo vedení 1:0 a nakonec na půdě Mladé Boleslavi podlehlo 1:3

První zajímavá šance byla k vidění v 8. minutě utkání, kdy se po rohovém kopu dostal k zakončení Trousil, který se však se svým pokusem neprosadil. Následná střela Jiřího Valenty však prověřila pozornost gólmana Millera.

Po půlhodině hry se mohlo skóre měnit na obou stranách. Nejprve domácí Martin Nešpor dokonce skóroval, ale branka nebyla pro ofsajdové postavení hráče uznána.

O minutu později nacentroval Skalák do vápna, míč se dostal k Danířkovi, který z voleje napálil míč do břevna.

Ve 39. minutě se již Slovácko radovalo. Trávník rozehrál rohový kop, míč se odrazil k Trousilo, který prostřelil gólmana Millera – 0:1.

Radost Slovácka však trvala jen čtyři minuty. Mareš tvrdě vypálil a míč se dostal k Ščukovi, který hlavou vyrovnal – 1:1

První velkou šanci druhé půle mělo Slovácko. Konkrétně Marián Kovář po brejku nebezpečně zakončoval na pravou tyč. Bohužel jeho střela šla těsně vedle.

Po hodině hry se ve vyložené šanci ocitl domácí Magera, kterého nejprve vychytal reflexivně Melichárek a následná dorážka mířila vysoko nad.

Slovácko pozorně bránilo, a když už to vypadalo, že se oba celky rozejdou smírně, tak se v 88. minutě po rohovém kopu prosadil Petr Johana, jehož hlavička mířila přesně k tyči.

Domácí nakonec přidali třetí branku a opět to bylo hlavou, když se v 92. minutě prosadil Dosoudil a upravil na konečných 3:1.

Vedení Slovácka po utkání oznámilo, že podá námitku na vykázání trenéra Svatopluka Habance na tribunu. Zároveň podá stížnost na rozhodčího, za způsob řízení celého utkání.