Report Pohár České pošty - 1.FC Slovácko - FK Mladá Boleslav

Góly: 24. Mareš
Žluté karty: 21. Hofmann, 30. Volešák, 32. Kerbr, 39. Košút – 23. Mareš, 45. Nešpor
Počet diváků: 1248
Sestava Slovácka: Heča - Reinberk, Mezlík, Kubáň, Košút, Hofmann - Volešák (77. Trávník), Valenta, Kerbr (81. Lukáš), Hlúpik - Skalák (67. Haša)
Sestava soupeře: Miller – Kysela, Johana, Dosoudil, Bořil – Jarolím, Sčuk – Mareš (74. Sivrič), Magera (70. Sloboda), Štohanzl – Nešpor (78.Chramosta)

Cesta pohárem skončila ve čtvrfinále

Slovácko v odvetném zápase čtvrtfinále poháru České pošty podlehlo Boleslavi 0:1 a po prohře 1:3 na půdě Boleslavi se s pohárovou soutěží loučí.

Slovácko nastoupilo v sestavě bez několik hráčů základní sestavy, které trenér Svatopluk habanec nechal doléčit své šrámy.

První minuty se hrál obou straně opatrný fotbal a snaha obou týmů končila před pokutovým územím svého soupeře.

Změna skóre utkání přišla ve 24. minutě kdy se z hranice pětadvaceti metrů opřel do míče jakub Mareš a gólman Heča se po jeho střele natahoval marně – 0:1.

Ve 36. minutě mohlo být po rohovém kopu domácích vyrovnáno, ale Radek Mezlík branku hostí minul.

Ve druhém poločase volala po vyrovnání šance Milana Kerbra, který v 64. minutězůstal volný na zadní tyči, ale míč po centru Volešáka, poslal vedle branky hostujícího gólmana Millera.

V samotném závěru si Slovácko vytvořilo několik šanci, ale ani pokus Tomáše Košúta, ani následná dorážka Filipa Hlúpika v hostující síti neskončila.

Slovácko tak v odvetě podlehlo Mladé Boleslavi 0:1. V neděli čeká Slovácko utkání 22. kola Gambrinus ligy s vedoucí Plzní. Výkop utkání je v 16:00 hod.