Příprava2013/14
Stadion Trenčín 6. 7. 2013 | 17:00:00
1:0

Slovácko podlehlo Trenčínu 0:1

Slovácko v dalším přípravném zápase odehrálo na hřišti v Ratíškovicích utkání s Trenčínem, pro který to byla generálka před zápasem v Evropské lize.

Na stadionu v Ratíškovicích se od první minuty hrál bojovný fotbal, ale první vážnější šance přišla až ve 20. minutě. Tomáš rada ze střední vzdálenosti vystřelil a míč z jeho kopačky šel jen těsně vedle šibenice.

Ve 38. minuty už viděli fanoušci míč v brance. Střela Jirky Valenty z malého vápna, po pěkné přihrávce od Martina Kuncla, však šla nad hostující branku. O minutu později byl sám před gólmanem Martan, ale jeho střela si cestu mezi tři tyče nenašla.

A tak udeřilo na opačné straně, když se ve 44. minutě uvolnil hostující Adi a tvrdou střelou překonal gólmana Melichárka – 0:1.

I ve druhém poločase se hrálo bojovně a Slovácko si vytvořilo několik zajímavých příležitostí ke skórování. První takovou šanci viděli diváci ve 48. minutě, ale stejně jako v prvním poločase Valenta, ani Volešák ve vyložené šanci minul cíl.

V 63. minutě po rohovém kopu Volešáka rozezvonil, po zakončení hlavou, brankovou konstrukci Trenčína Košút.

Slovácko si i nadále vytvářelo šance, ale jak Ondřejka, tak i Havlík ve vyložených šancí nemířili přesně. Slovácko tak podlehlo Trenčínu 0:1.

1. FC Slovácko – AS Trenčín 0:1
Branka: 44. Adi

1. FC Slovácko: Melichárek – Reinberk, Mezlik (65. Brečka), Košút (65. Hofmann), Kuncl (46. Kubáň) – Martan (65. Biolek), Valenta (65.Havlík), Rada (65. Daníček), Volešák (65. Trávník) – Došek (65. Haša), Kerbr (65. Ondřejka)

6. Zlín 29 10 8 11 32:35 38

7. Dukla 29 10 7 12 38:35 37

8. Jablonec 29 8 12 9 41:38 36

9. Liberec 29 9 9 11 27:28 36

10. Karviná 29 9 7 13 39:47 34