Report 22. kolo - 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko

Góly: 21. Krbeček, 58. Mišůn, 69. Řezníček – 3. Kerbr, 70. Valenta
Žluté karty: 44. Aziz, 88. Slepička – 36. Heča, 39. Reinberk, 60. Došek, 83. Kuncl
Počet diváků: 2168
Sestava Slovácka: Heča - Reinberk (89. Trousil), Rada, Mezlík, Kuncl - Valenta, Šumulikoski, Kerbr, Havlík (70. Trávník), Diviš - Došek
Sestava soupeře: Hruška – Jugas, Hájovský, Zápotočný, Mišůn – Pilík, Aziz (61. L. Stratil), Volešák (72. D. Tarczal), Krbeček, Zeman – Řezníček (82. M. Slepička)

Slovácko prohrálo v Příbrami 2:3

Slovácko ve 22. kole Gambrinus ligy prohrálo v Příbrami 2:3. Slovácko šlo sice do brzkého vedení, ale domácí dokázali utkání otočit.

Lepší vstup do zápasu si Slovácko přát nemohlo, když ve 3. minutě utekl po pravé straně Martin Kuncl s Jaroslavem Divišem a předložili míč zcela volnému Milanovi Kerbrovi, který měl snadnou úlohu – 0:1.

Slovácko hrálo aktivně na míči a prvních patnáct minut nic domácím nedovolovalo, ale s přibývajícími minutami se Příbram dostávala do hry.

Domácí srovnali ve 21. minutě, kdy se po rohovém kopu dostal míč na zadní ty, kde se prosadil Krbeček – 1:1.

Slovácko se nedokázalo usadit na polovině soupeře a domácí hráči hrozili z protiútoků, které naštěstí nedokázali přetavit ve vedoucí branku.

Ve druhém poločase viděli diváci v rozmezí dvanácti minut hned tři branky. Nejprve v 58. mintě nedal domácí Mišůn Hečovi šanci a v 68. minutě zvyšoval již na 3:1domácí Řezníček, který sám před Hečou nezaváhal.

Slovácko však odpovědělo takřka okamžitě. K přímému kopu z 35 metrů se postavil Jiří Valenta a k překvapení všech vymetl šibenici domácí svatyně.

Slovácko po kontaktní brance ožilo a několikrát se rýsovalo vyrovnání. Největší šance přišla v 79. minutě, kdy se po kombinační akci dostal míč k Liborovi Doškovi, ale jeho střele chyběla přesnost.

Slovácko tak podlehlo na půdě Příbrami 2:3. V dalším kole odehraje Slovácko utkání s vedoucí Spartou. Zápas se odehraje v neděli 6. dubna od 19:00 hod.

29 Milan Heča 90 - 1 -
23 Petr Reinberk 89 - 1 -