Report Pohár České pošty - MSK Břeclav - 1.FC Slovácko

Dubňany 4. 9. 2013 | 17:00:00
0:3

Góly: 28. Ondřejka, 34. Valenta, 81. Kerbr
Sestava Slovácka: Melichárek - Trousil, Mezlík, Kubáň, Košút (38. Šimko) - Volešák, Valenta (82. Trávník), Petr (69. Havlík), Kerbr, Daníček - Ondřejka
Sestava soupeře: Prokop, Král, Cupák (66. Kleiber), Dobšíček, Simandl, Krejčí, Sasín, Benetka, Šilinger (62. Pospiš), Šenk, Levčík (78. Carvalho)

Slovácko v poháru zvítězilo v Břeclavi 3:0

Slovácko postoupilo do 3. kola poháru České pošty, když na půdě Břeclavi zvítězilo 3:0 díky trefám Ondřejky, Valenty a Kerbra.

Zatím co před třemi lety Slovácko v Břeclavi vypadlo na pokutové kopy, tak tentokrát hráči rozhodli o postupu do poločasové přestávky.

Domácí začali utkání houževnatě a několikrát svou aktivitou pozlobili obranu Slovácka v brance s Dušanem Melichárkem.

První branka utkání přišla ve 28. minutě, kdy se do centru Jiřího Valenty položil Václav Ondřejka, který hlavou překonal domácího gólmana Prokopa.

O dvě minuty později sice branka Kerbra ještě neplatila pro ofsajd, ale ve 34. minutě se Slovácko prosadilo podruhé, když se trefil Jiří Valenta.

Těsně před přestávkou mohl navýšit skóre Jakub Petr, který šel sám na gólmana, kterého sice přeloboval, ale míč zamířil vedle břeclavské branky.

Ve druhém poločase Slovácko kontrolovalo hru a domácí tým několikrát podržel gólman Prokop, který však nakonec v 81. minutě inkasoval potřetí, když se hlavou prosazuje Milan Kerbr.

Slovácko tak postoupilo do 3. kola Poháru České pošty, ve kterém jede do Pardubic.