Report Pohár České pošty - 1.FC Slovácko - FK Mladá Boleslav

Góly: 56. Nešpor, 72. Nešpor
Žluté karty: 45. Reinberk – 87. Zahustel, 90. Kysela
Počet diváků: 2190
Sestava Slovácka: Melichárek - Šimko (74. Kubáň), Reinberk, Rada, Košút - Valenta, Petr (76. Ondřejka), Kerbr, Daníček, Biolek - Došek (71. Havlík)
Sestava soupeře: Diviš – Kysela, Kúdela, Smejkal,Fabián – Jarolím (76. Štípek), Ščuk – Štohanzl, Štajner (68. Zahustel) – Chramosta – Nešpor

Slovácko vyřadily neproměněné šance

Slovácko v odvetě 4. kola Poháru České Pošty prohrálo doma s Mladou Boleslaví 0:2 a po prohře 0:1 v Mladé Boleslavi v pohárové soutěži končí.

Slovácko v zápase doplatilo na neproměňování brankových příležitostí v prvním poločase. Tu největší měl ve 12. minutě Libor Došek, který si naskočil na centr Milana Kerbra, ale míč z jeho hlavy skončil pouze na břevně.

Aktivní Slovácko mělo i další příležitosti. Aktivitou hýřil uzdravený Došek, který mohl skórovat ve 22. minutě, ale jeho zakončení chyběla potřebná razance.

Boleslav hrozila převážně z rychlých brejků. Po půlhodině hry musel vytáhnout parádní zákrok Dušan Melichárek, který zlikvidoval střelu Štajnera.

V závěru první půle Slovácko zatlačilo Boleslav před svou branku, ale jak Jiří Valenta, tak i Jakub Petr míč do sítě nedopravili.

Ve druhém poločase Došek nejprve v 52. minutě mířil doprostřed branky gólmana Diviše a o čtyři minuty později udeřila Boleslav, kdy se na hranici ofsajdu prosadil Nešpor, 0:1.

Když v 72. minutě přidali hosté druhou branku, tak bylo definitivně po nadějích Slovácka a boleslavští si výsledek pohlídali.