Report příprava - 1.FC Slovácko - MFK Frýdek-Místek

Příprava2013/14
Frýdek-Místek 14. 1. 2014 | 14:00:00
3:1

Slovácko porazilo Frýdek-Místek 3:1

Slovácko ve druhém přípravnm zápase porazilo Frýdek-Místek 3:1. Hosté se sice ujali vedení, ale Slovácko dokázalo vývoj utkání díky trefám Petra, Civiče a Holka otočit.

První velkou šanci si Slovácko připravilo v 10. minutě, kdy Kunclova přihrávka našla ve vápně Havlíka, který patičkou posunul míč na Petra, který přízemní střelou vyzkoušel reflex brankáře Přepala. Následná dorážka záložníka Slovácka byla zblokována na rohový kop.

Byli to ale hosté, kteří šli nakonec do vedení, kdy Kovařík zužitkoval přesnou přihrávku do vápna a střelou na zadní tyč překonal Dušana Melichárka.

Slovácko vyrovnalo ve 27. minutě. Odražený míč se dostal k Jakubovi Petrovi, který střelou z hranice velkého vápna překonal Přepala – 1:1.

V poslední minutě první půle mohl Slovácko poslat do vedení Patrik Šimko, ale jeho tvrdou střelu vyrazil hostující gólman.

Do vedení šlo Slovácko v 51. minutě. V pokutovém území dostal přihrávku Civič, který tvrdou střelou překonal frýdeckomísteckého brankáře - 2:1.

Ve druhém poločase mohlo Slovácko přidat třetí branku v 57. minutě, kdy si Rada vyměnil míč s Havlíkem a z dvaceti pěti metrů prověřil brankáře Přepala. Ten jeho nebezpečnou střelu vyrazil na roh.

Definitivní podoba výsledku přišla v 87. minutě. Ondřejka sám postupoval do otevřené obrany Frýdku–Místku, přihrál volnému Holkovi, který se nemýlil a zvýšil na konečných 3:1.

1.FC Slovácko - MFK Frýdek-Místek 3:1 (1:1)
Branky FCS: 27. Petr, 51. Civič a 87. Holek

1.FC Slovácko: Melichárek (46. Heča) – Šimko (46. Reinberk), Trousil (46.Košút), Mezlík (46. Rada), Kuncl (46. Prajza) – Ondřejka, Daníček (46. Šumulikoski), Havlík, Kerbr (46. Civič) – Petr (46. Valenta), Holek

MFK Frýdek-Místek: Přepal – Švrček, Žídek, Malík, Zapalač, Mozol, Cigánek, Talián (30. Milunovič), Palko, Prokeš, Kovařík (30. Habusta)

5. Mladá Bol. 21 9 7 5 32:22 34

6. Teplice 21 8 6 7 25:19 30

7. Karviná 21 8 5 8 30:32 29

8. Jablonec 21 7 7 7 33:28 28

9. Dukla 21 7 5 9 26:24 26

10. Slovácko 21 5 10 6 23:27 25

11. Brno 21 3 13 5 21:29 22

12. Bohemians 21 5 6 10 16:26 21