Příprava2013/14
Stadion Na Lapači, Uherský Brod 29. 1. 2014 | 14:00:00
2:2

Slovácko remizovalo s Třincem 2:2

Slovácko v posledním přípravném zápase před odjezdem na herní soustředění do Turecka hostilo druholigový Třinec. Diváci na stadionu ve Starém městě viděli celk čtyři branky a oba týmy se rozešly smírně 2:2.

O první větší rozruch se v 10. minutě postaral Civič, který se uvolnil v rohu velkého vápna a svou křižnou střelou orazítkoval tyč hostující branky.

V 17. minutě nejprve Ceplák krásnou kolmicí kolem Mezlíka našel Radka Gulajeva, kterého vychytal Heča a o minutu později se do zakončení dostal na druhé straně Libor Došek, jenž se snažil přelobovat hostujícího gólmana, který však jeho pokus vyškrábl mimo tři tyče.

Hostující tým šel do vedení ve 25. minutě, kdy se po standardní situaci prosadil hlavou Motyčka – 0:1.

Slovácko vyrovnalo těsně před poločasovou přestávkou, kdy byl ve vápně faulovaný Libor Došek a Michal Trávník se ze značky pokutového kopu nemýlil – 1:1.

Pokutový kop se kopal i na druhé straně po souboji Rady s Matouškem v 66. minutě. I když si Semanko na míč po střele Joukla sáhl, tak jej vyrazit mimo tři tyče nedokázal – 1:2.

V 75. minutě bylo opět srovnáno. Centr Diviše přizvedl Milan Kerbr hlavou na Marka Havlíka, který z blízka dokázal propasírovat míč do sítě – 2:2.

1.FC Slovácko – FK Fotbal Třinec 2:2 (1:1)
Branky: 45. Trávník (pen.), 75. Havlík – 25. Motyčka, 66. Joukl (pen.)

1.FC Slovácko: Heča (46. Semanko) – Šimko, Rada, Mezlík (46. Košút), Daníček (46. Kuncl) – Ondřejka (46. Diviš), Trávník (46. Valenta), Šumulikoski (46. Bartoš), Civič (46. Kerbr), Petr (46. Havlík) – Došek (46.Holek)

3. Slavia 4 2 2 0 3:0 8

4. Sparta 4 2 2 0 4:2 8

5. Liberec 4 2 1 1 6:3 7

6. Bohemians 4 1 3 0 3:2 6

7. Zlín 4 2 0 2 3:3 6