Report 7. kolo - Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko

Góly: 15. Linhart, 26. Vošahlík – 53. Kerbr, 89. Došek
Žluté karty: 18. Volešák, 28. Hora, 79. Machovec – 37. Rada
Počet diváků: 2764
Sestava Slovácka: Heča - Reinberk, Rada, Břečka (78. Košút) - Valenta, Šumulikoski, Kerbr, Kalouda, Diviš, Daníček (74. Dočekal) - Došek
Sestava soupeře: Křížek – Klesa, Novák, Lengyel, Machovec – Vošahlík (72. Škoda), Benát (79. Podstavek), Herzán (C) (67. Brunclík), Volešák, Hora – Linhart.

Slovácko veze bod z Českých Budějovic

Slovácko v 7. kole Synot ligy remizovalo v Českých Budějovicích 2:2, když ve druhém poločase nejprve snížil Milan Kerbr a v 89. minutě vyrovnal Libor Došek.

I když bylo Slovácko v úvodu utkání aktivnější, tak to byli domácí hráči, kteří v 15. minutě otevřeli skóre, když obrana Slovácka zapomněla na volného Linharta, který hlavou otevřel skóre utkání.

Vedoucí branka domácí hráče povzbudila a ve 26. minutě to bylo 2:0. Horovu střelu z hranice pokutového území ještě Milan Heča vyrazil, ale na dorážku Vošáhlíka již byl krátký.

Po přestávce to bylo Slovácko, které určovalo tempo utkání a v 53. minutě se prosadil Milan Kerbr, který po rychlé akci prostřelil domácího gólmana, 1:2.

Slovácko bylo i nadále při chuti a v 58. minutě hlavičkoval Libor Došek, ale domácí gólman se vytáhl reflexivním zákrokem.

Slovácko domácí tým zatlačilo a vytvářelo si další šance. Naopak domácí hrozili z rychlích protiútoků, ale defenzíva Slovácka pracovala spolehlivě.

Aktivita Slovácka byla nakonec proměněna ve vyrovnávací branku, když si v 89. minutě Libor Došek naběhl na centr Jaroslava Diviše a hlavou vyrovnal na konečných 2:2.

4 Tomáš Rada 90 - 1 -