Report 15. kolo - FK Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko

Góly: 55. Wágner, 75. Ďuriš
Žluté karty: 57. Bořil – 69. Valenta, 72. Hlúpik, 90. Havlík
Počet diváků: 1827
Sestava Slovácka: Heča - Reinberk (82. Košút), Rada, Kuncl, Břečka - Valenta, Trávník (68. Havlík), Šumulikoski, Kerbr, Diviš - Dočekal (62. Hlúpik)
Sestava soupeře: Hruška – Geissler, Navrátil, Hůlka, Bořil – Ščuk, Tavares – Skalák (88. Mehanovič), Magera (72. Lalkovič), Ďuriš – Wágner

Slovácko prohrálo v Mladé Boleslavi 0:2

Slovácko v 15. kole Synot ligy prohrálo v Mladé Boleslavi 0:2. O osudu utkání rozhodly dvě branky domácího týmu ve druhém poločase.

Domácí hráči měli více brankových příležitostí a Slovácko několikrát podržel Milan Heča. Nicméně mohlo to být Slovácko, které mohlo jít na konci první půle do vedení.

Ve 42. minutě dostalo Slovácko výhodu po faulu Skaláka a na konci celé akce byl Kerbr. Jeho rána z levé strany však pouze těsně minula Hruškovu pravou tyč.

Ve druhém poločase měl velkou šanci Jiří Valenta, který hlavičkoval pod břevno, ale domácí gólman Aleš Hruška vytáhl jeho pokus nad brankovou konstrukci.

Chvíli na to však udeřili domácí hráči, kteří nejprve nastřelili tyčku a o pár vteřin později se radovali po rohovém kopu z vedoucí branky, když se hlavou prosadil Tomáš Wágner.

O definitivě utkání rozhodla 75. minuta, kdy domácí podruhé udeřili po rohovém kopu. Nenápadná teč Michala Ďuriše po centru Skaláka se snesla k zadní tyči a zapadla za zády bezmocného Heči.

Utkání mohla zdramatizovat 88. minuta, ale střelu Jaroslava Diviše na zadní tyč gólman Hruška vytěsnil mimo tři tyče.

Slovácko tak v 15. kole Synot ligy podlehlo Mladé Boleslavi 0:2. V posledním ligovém kole roku 2014 zajíždí Slovácko do pražských Vršovic, kde se v sobotu 29. listopadu od 20:15 hod. utká s domácími Klokany.