Report Přátelské zápasy - Györi ETO FC - 1.FC Slovácko

leagueName2014/15
Stadion Györ 11. 7. 2014 | 18:00:00
2:2

Slovácko remizovalo na půdě Györu 2:2

Slovácko v přípravném zápase remizovalo na půdě maďarského Györu 2:2. Za Slovácko vyrovnával nejprve Jiří Valenta a v závěru utkání Michal Trávník.

Slovácko začalo aktivně, když mělo častěji míč ve svém držení, ale domácí hráči spoléhali na brejkové situace.

Györ šel do vedení ve 32. minutě, kdy se po rohovém kopu opřel do míče jeden z domácích hráčů a prostřelil gólmana Melichárka – 1:0.

Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Veliče Šumulikosky poslal přesný pas na Jaroslava Diviše, který centroval na Valentu, jenž z voleje prostřelil domácího gólmana – 1:1.

Domácí však v závěru prvního poločasu šli znovu do vedení, když potrestali chybu v rozehrávce Slovácka – 2:1.

Ve druhém poločase se skóre měnilo až v samotném závěru, kdy po rychlé akci unikl domácí obraně agilní Diviš, který našel ve vápně Michala Trávníka, který střelou podél gólmana vyrovnal v 89. minutě na konečných 2:2.

JIž před tím však mohlo Slovácko skórovat pošanci Milana Kerbra a střele Veličeho Šumulikoskeho, která skončila pouze na tyči. Naopak Milan Heča chytil domácím pokutový kop.

FC Györ – 1.FC Slovácko 2:2 (2:1)
Góly 1.FCS: Valenta, Trávník

Sestava 1.FCS: Melichárek (46. Heča) – Šimko, Rada, Košút, Kuncl – Kerbr, Valenta, Šumulikoski, Havlík (46. Trávník), Diviš - Došek