Příprava2014/15
Stadion Györ 31. 1. 2015 | 13:00:00
1:0

Slovácko prohrálo v Gyoru 0:1

Slovácko v přípravě na půdě maďarského Gyoru podlehlo 0:1. Jediná branka utkání padla v 19. minutě, kdy se prosadil Priskin.

Domácí hráči poprvé zahrozili v10. Minutě, kdy Priskina vychytal Milan Heča. V 19. minutě však byl Priskin již úspěšný, když jeho rána z deseti metrů zapadla pod břevno.

Slovácko mohlo odpovědět vzápětí, ale slibně se rodící šanci hráči Slovácka ve vyrovnání přetavit nedokázali.

Domácí hráči byli v první půli aktivnější a obrana Slovácka musela řešit několik nepříjemných závarů. Milan Heča v brance Slovácka však byl pozorný.

Ale ani Slovácko nebylo bez šancí. Tvrdou střelou se prezentoval Eldar Civič a domácí gólman musel vytáhnout i hlavičku Libora Doška.

Ve druhém poločase se hrálo převážně ve středu hřiště. Střelou ze střední vzdálenosti se prezentoval Luboš Kalouda a v závěru Slovácko mohlo vyrovnat, když v 83. minutě přenechával Valenta míč Zajícovi, ale jeho rána šla těsně nad brankovou konstrukci.

FC Gyor – 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
Branky: 19. Priskin

1.FC Slovácko: Heča – Šimko, Košút, Prajza Mezlík, Civič, Havlík, Šumulikoski, Trávník, Hlúpik - Došek

Od 62. minuty: HečaReinberk, Prajza, Rada, Břečka, Civič, Kalouda, Valenta, Galuška, Sadílek - Zajíc

1. Slovácko 0 0 0 0 0:0 0

2. Sparta 0 0 0 0 0:0 0

3. Bohemians 0 0 0 0 0:0 0

4. Dukla 0 0 0 0 0:0 0

5. Ostrava 0 0 0 0 0:0 0

6. Zlín 0 0 0 0 0:0 0

7. Liberec 0 0 0 0 0:0 0

8. Jihlava 0 0 0 0 0:0 0