Příprava2015/16
ŠK Petrova Ves 11. 7. 2015 | 19:00:00
1:0

Slovácko v Senici prohrálo

Asi pět stovek diváků sledovalo v Senici vyrovnaný zápas Slovácka s domácím týmem. Zápas nakonec rozhodla branka Hlohovského z 54. minuty, který po chybě v obraně Slovácka vstřelil jedinou branku zápasu. Modrobílí Senici přehrávali především v prvním poločase. Kaňkou je drobné zranění obránce Kuncla.

Zápas začali lépe domácí Seničané. Hned v úvodních minutách hlavičkoval Pavlík mimo a stejný osud potkat také Dolného ránu z dobré pozice. Výborným zákrokem se vytáhl Daněk proti šanci Kosorina s Hlohovským. Na druhé straně oprášil své umění Kovář, když pronikl po straně a našel ve vápně úplně volného Diviše, který minul.

Obranu Senice v závěru poločasu větrali krajní záložníci Slovácka, míče však létaly mimo. O poločase provedl trenér Habanec větší střídání, na hrot se posunul Diviš a ze strany hráli Hlúpik s Civićem. V 54. minutě šel slovenský tým do vedení po úniku Filipa Hlohovského.

V závěru zápasu mohlo být vyrovnáno. Nejdříve se nevydařila akce Sadílka po straně, následně Kerbrovi nesedla střela z voleje - centroval Civić. Zápas tak skončil pro Slovácko těsnou porážkou 0:1.

Sestava Slovácka: Daněk – Kuncl (64. Prajza), Hofmann (61. Simerský), Košút (61. Rada), Reinberk - Šumulikoski (46. Daníček) - Diviš (61. Kerbr), Valenta, Havlík, Hlúpik - Kovář (46. Civić).

6. Jablonec 7 2 4 1 13:7 10

7. Bohemians 7 2 4 1 4:4 10

8. Dukla 7 3 1 3 10:12 10

9. Teplice 7 2 3 2 10:9 9

10. Zlín 7 3 0 4 6:7 9

11. Mladá Bol. 7 2 1 4 6:11 7

12. Slovácko 7 1 3 3 6:6 6