Report 11. kolo - FK Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko

4:1

Góly: 5. Baroš, 11. Baroš, 65. Skalák, 82. Daníček – 23. Došek
Žluté karty: 35. Šumulikoski, 61. Civič, 67. Reinberk
Sestava Slovácka: Heča - Reinberk, Chvátal, Hofmann, Civić (80. Hlúpik), Břečka - Šumulikoski, Sadílek (89. Kovář), Havlík (71. Daníček), Diviš - Došek
Sestava soupeře: Šeda – J. Kysela, Vraštil, Kúdela, Bořil – J. Rada, Ščuk – Zahustel, Magera, Skalák (88. Klobása) – Baroš (78. Čermák)

Slovácko v Boleslavi na body nedosáhlo

Slovácko v 11. kole Synot ligy prohrálo na půdě Mladé Boleslavi, když týmu nevyšel vstup do utkání a v 11. minutě domácí vedli po dvou trefách Milana Baroše již 2:0. Slovácko sice snížilo díky trefě Libora Doška, ale domácí přidali další dvě branky a zvítězili 4:1.

První trefa utkání přišla z kopačky Milana Baroše již v 5. minutě, kdy zužitkoval přihrávku Magery a poslal míč přesně k tyči. O šest minut později se aktivní Baroš po Skalákově přihrávce opřel zpoza šestnáctky do balonu a parádní ranou poslal míč přesně k levé tyči – 2:0.

Slovácko si následně vytvořilo příležitosti ke skórování a ve 23. minutě odcentroval od lajny Petr Reinberk a Libor došek přesnou hlavičkou snížil na rozdíl jediné branky – 2:1.

Mladá Boleslav však byla i nadále aktivnějším týmem na hřišti a po střele Jiřího Skaláka skončil míč na brankové konstrukci.

Ve druhém poločase se však Slovácko mohlo dokonce dočkat vyrovnání, když v 51. minutě odvrátila obrana Mladé Boleslavi centr do vápna pouze k Sadílkovi, jehož ránu zpoza šestnáctky mířící pod břevno parádním zákrokem zastavil gólman Šeda.

Bohužel naděje na bodový zisk odvála 65. minuta, kdy se k odraženému míči dostal Jiří Skalák a jeho tečovaná rána skončila za zády bezmocného Milana Heči – 3:1.

Slovácko mohlo snížit v 75. minutě, kdy se do gólové šance dostal Eldar Civič, nicméně jeho střelecký pokus zmařil opět gólman Šeda.

Domácí se radovali počtvrté v 82. minutě, kdy si centr do pokutového území srazil nešťastně do vlastní sítě Vlastimil Daníček – 4:1.

Slovácko tak v 11. kole Synot ligy prohrálo na půdě Mladé Boleslavi a v dalším kole bude bojovat o ligové body s Jabloncem nad Nisou.

23 Petr Reinberk 90 - 1 -