2:0

Góly: 35. Kalus, 90. Elšík
Žluté karty: 20. Macek, 36. Švach, 49. Školník – 55. Kovář, 82. Valenta
Sestava Slovácka: Daněk - Reinberk, Rada, Košút, Chvátal - Valenta, Hlúpik, Havlík, Diviš, Daníček (70. Sadílek) - Kovář
Sestava soupeře: Adamuška – Elšík, Kocián (79. Bartoš), Plšek, P. Švach, Školník, Mezírka, Kalus (66. Hlava), Macek (72. Goňa), Lukaštík, T. Švach

Slovácko v poháru prohrálo ve Slavičíně

Slovácko ve 2. kole poháru MOL prohrálo na půdě TVD Slavičína a po výsledku 2:0 z pohledu domácího celku v soutěži končí.

První minuty nic nenasvědčovaly tomu, že by Slovácko mohlo mít ve Slavičíně problémy. Svěřenci trenéra Svatopluka Habance měli v držení míč a vytvořili si i několik šancí, kterým však chyběla přesnost případně důraz v koncovce.

Velkou příležitost měl v 17. minutě Kovář, ale domácího gólmana prostřelit nedokázal. Podobně skončil i pokus Reinberka, jehož střelu zase zablokovali domácí obránci.

Domácí se poprvé osmělili až po půlhodině hry. Nejprve ve 34. minutě Daněk vyboxoval Švachovu střelu a o minutu později se domácí dostali do vedení, když po menším zmatku v pokutovém území uklidil míč do sítě domácí Kalus – 1:0.

Slovácko se snažilo o vyrovnání ještě do poločasové přestávky, avšak domácí hráči zarputile bránili a Slovácku chyběla přesnost.

Ve druhém poločase Slovácko útočilo, ale opakoval se scénář z poločasu prvního. Nejblíže byl k vyrovnání Petr Reinberk v 52. minutě, kdy jeho střela skončila na tyči.

Když se nepodařilo proměnit ani další šance, tak domácí začali podnikat rychlé protiútoky do otevřené obrany Slovácka. V nastaveném čase nakonec Slavičín udeřil podruhé, když se do odkryté brány trefil Elšík a určil tak konečný výsledek utkání – 2:0.