Příprava2015/16
Stadion Na Lapači, Uherský Brod 20. 1. 2016 | 14:30:00
2:0

Slovácko v přípravě porazilo Třinec 2:0

V dalším přípravném zápase nastoupilo Slovácko proti druholigovému Třinci. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase, kdy bylo Slovácko aktivnější a vstřelilo rovněž dvě branky o které se postaral Libor Došek.

Slovácko vstoupilo do utkání aktivně a již ve 3. minutě měl vedoucí branku na kopačce Jaroslav Diviš, ale hostující gólman jeho ránu vytěsnil mimo tři tyče. Do vedení, tak šlo Slovácko ve 32. minutě, když Milan Kerbr našel před brankou Libora Doška, který z malého vápna překonal gólmana Třince – 1:0.

Slovácko se do poločasu dočkalo i druhé branky, když v nastaveném čase z levé strany odcentroval Chýla a hlavička Libora Doška zapadla přesně pod břevno – 2:0

Ve druhém poločase šancí výrazně ubylo a za sněžení se hrálo spíše mezi šestnáctkami. Slovácko tak v přípravě zdolalo Třinec 2:0.

O víkendu čeká Slovácko utkání na půdě vedoucího týmu slovenské ligy. Na stadionu v Trenčíně se bude hrát v sobotu od 11:00 hod.

1.FC Slovácko – Fotbal Třinec 2:0 (2:0)
góly: 39. a 45+1. Došek

1.FCS (1. poločas): Daněk – Chýla, Rada, Kuncl, Břečka – Kerbr, Sadílek, Šumulikoski, Křivánek, Diviš – Došek

1.FCS (2. poločas): Daněk – Chýla, Košút, Hofmann, Reinberk – Civič, Havlík, Daníček, Ťok, Biolek - Koné

5. Mladá Bol. 21 9 7 5 32:22 34

6. Teplice 21 8 6 7 25:19 30

7. Karviná 21 8 5 8 30:32 29

8. Jablonec 21 7 7 7 33:28 28

9. Dukla 21 7 5 9 26:24 26

10. Slovácko 21 5 10 6 23:27 25

11. Brno 21 3 13 5 21:29 22

12. Bohemians 21 5 6 10 16:26 21