Report Přátelské zápasy - 1.FC Slovácko - FK Fotbal Třinec

leagueName2016/17
MFS Miroslava Valenty 2. 7. 2016 | 17:00:00
4:0

Slovácko nad Třincem zvítězilo 4:0

V parném sobotním podvečeru se na staroměstském hřišti na Širůchu odehrál další přípravný zápas 1.FC Slovácko. Tentokrát Slovácko vyzvalo druholigový Třinec.

Do utkání vstoupilo dobře mužstvo hostí z Třince, které si v prvních 15. minutách vypracovalo dvě zajímavé situace. Postupně ale taktovku nad utkáním převzalo Slovácko a první vážnější situaci si po standardní situaci zahrávanou Sadílkem vypracoval Šumulikoski, který centr lehkým dotekem nasměřoval do tyče třinecké branky.

Ve 27. minutě již Slovácko slavilo, když po hezké individuální akci Reinberka padnul první gól. Reinberkův ostrý centr si domácí stoper srazil do vlastní sítě.

Druhý gól padl opět po centru aktivního Reinberka a krásném zakončení Filipa Hlúpika.

Třetí branku přidal ve druhém poločase střelou ze střední vzdálenosti Kerbr.

Po aktivním napadání Bedy, který je aktuálně ve Slovácku na zkoušce, upravil na 4:0 Kalouda. Následně ještě dvakrát za gólmanem Třince zazvonila tyč po střelách Biolka a Rady.

Slovácko tak zvládlo další utkání a Třinec porazilo 4:0.