Report 7. kolo - FK Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko

Góly: 16. Chramosta, 49. Chramosta, 62. Mebrahtu
Žluté karty: 51. Mareš
Počet diváků: 2877
Sestava Slovácka: Heča - Reinberk, Rada, Košút, Civić - Šumulikoski (80. Hofmann), Kerbr (53. Havlík), Diviš, Daníček - Zajíc (53. Tetteh), Kone
Sestava soupeře: Diviš – Pauschek, Hůlka, Da Silva (73. Valenta), Fleišman – Kúdela (C), Fabián – Mareš, Chramosta (70. Magera), Přikryl (80. Klobása) – Mebrahtu

Slovácko nestačilo na rozjetou Boleslav

Bez bodového zisku odjíždí Slovácko z města automobilů, když nestačilo na domácí Mladou Boleslav, které svěřenci trenéra Levého podlehli 0:3.

I když Slovácko v úvodu zápasu chtělo hrát aktivně, tak to byli domácí, kteří v 15. minutě otevřeli skóre utkání. Eldar Civič ztratil na levé straně hřiště míč a následný centr Přikryla poslal za Hečova záda Jan Chramosta – 1:0.

Domácí tým v následujících minutách kontroloval hru a Slovácko muselo odolávat tlaku mladoboleslavského týmu. Hečovy reflexy a pozornost slovácké obrany během následujících minut několikrát prověřil Chramosta a Mareš, ale skóre se již do poločasu nezměnilo.

Bohužel hned z kraje druhého poločasu přidali domácí druhou branku, když se prosadil opět Chramosta, kterého napoprvé Milan Heča sice vychytal, ale na dorážku již byl slovácký gólman krátký – 2:0.

I když ve druhém poločase bylo Slovácko aktivnější než v první pětačtyřicetiminutovce, tak v 62. minutě zakončili domácí hráči rychlý brejk třetí brankou, kdy se prosadil Mebrahtu – 3:0.

V 65. minutě vyslal tvrdou střelu na zadní tyč Petr Reinberk, ale jeho pokus mezi tři tyče nemířil.

O několik minut později se do zakončení dostal i Tetteh, který však přestřelil domácí branku po centru  Diviše.

Další branky se diváci již nedočkali a tak Slovácko v 7. kole ePojištění ligy prohrálo na půdě Mladé Boleslavi 0:3.