Report 18. kolo - Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko

0:0

Žluté karty: 45+2. Jirásek, 90. P. Buchta
Počet diváků: 4338
Sestava Slovácka: Heča - Reinberk, Hofmann, Civić (45. Šimko), Břečka - Tetteh (90. 89. Biolek), Šumulikoski, Navrátil, Havlík, Daníček - Kone (80. Zajíc)
Sestava soupeře: Berkovec (32. Fryšták) – P. Buchta, Švec, Bartek (75. Luts), Hubínek – Jirásek, Havel, Krch (C) (32. Šmíd), Dostál – Mašek, Kabajev

Slovácko veze z Ďolíčku bod
bohemka250217.JPG

Slovácko remizovalo s Bohemians 0:0. Bojovný zápas v Ďolíčku nakonec branku nepřinesl a to i přesto, že jak Slovácko, tak Bohemians si gólové šance vytvořili.

Čerstvý jarní vzduch a naplněné tribuny přivítaly Slovácko v Ďolíčku. Hosté začali pořádně zostra a v tutovce se po standardce ocitl Civič, ale z bezprostřední blízkosti nepřekonal Berkovce.

Jenže to bylo na dlouhou dobu z obou stran všechno. Následně se hra odehrávala především mezi šestnáctkami. Fotbal byl bojovný a Slovácko se obranu soupeře snažilo překonávat po stranách loby za obranu. Na druhé straně byl nejaktivnější Kabajev.

Domácí museli v poločase hned dvakrát střídat po srážce Berkovce s Krchem a do brány nastoupil bývalý hráč Slovácka Fryšták. Poločas ohraničila dobrá šance Navrátila, ale zamířil mimo.

Ve druhém poločase výrazně přibylo šancí na obou stranách. Jako první měl na straně Slovácka šanci Navrátil, kterého vyslal Tetteh, ale střela mu nevyšla. Na druhé straně trefil Havel tyč.

Po dalším závaru v 61. minutě Daníček mířil těsně vedle šibenice. Centr Tetteha Koné do sítě neuklidil. O dvanáct minut později Kabajev rozvlnil jen boční síť. Navrátil připravil tutovku pro Tetteha, který mířil nad.

23 Petr Reinberk 90 - 1 -
3 Eldar Civić 45 - 1 -