Report 20. kolo - FC Fastav Zlín - 1.FC Slovácko

Góly: 41. Beauguel – 16. Navrátil
Žluté karty: 28. Pazdera, 52. Gajič – 10. Šumulikoski, 73. Civič, 89. Zajíc
Počet diváků: 5211
Sestava Slovácka: Heča - Reinberk, Hofmann, Civić, Břečka - Šumulikoski, Navrátil, Machalík (87. Biolek), Havlík, Daníček - Zajíc (90. 89. Rada)
Sestava soupeře: S. Dostál – Pazdera, Jugas (C), Gajič, Matejov – V. Vukadinovič, Živulić, Traoré, Holík (79. Kopečný) – Beauguel, Diop (79. Fantiš)

Slovácko na půdě Zlína remizovalo 1:1

Slovácko remizovalo ve Zlíně 1:1. Zápas otevřel gólově Navrátil, ale do poločasu srovnal Beauguel. Ve druhé půli už branka nepadla.

Duel rivalů začal překvapivě zvolna, oběma stranám chvíli trvalo, než se dostaly do tempa. Jako první za hrozil ze standardky Gajič, ale mířil nad. Kotel Slovácka rozradostnil až v 16. minutě gól Honzy Navrátila.

Slovácko se na chvíli dostalo do větší pohody než soupeř, ale z kombinační převahy nevytěžilo žádnou zajímavjší šanci.

Vyrovnání přišlo těsně před koncem poločasu. Dlouhý centr Pazdera našel na zadní tyči Jean-Davida Beauguela, který hlavičkou překonal Heču.

Druhý poločas začalo tlakem Slovácko, ale Machalíkova střela mířila hodně nad. Na druhé straně dělal hostům problém především aktivní Beauguel.

Po hodině hry to zkoušel z dálky Havlík, ale mířil přesně do míst, kde operoval Dostál. V poslední dvacetiminutovce se hra výrazně přitvrdila a začalo přibývat osobních soubojů. Šumulikoski zahrál standardku po faulu na Čiviče na hranici vápna na zadní tyč. Tam byl ale Dostál.

Na druhé straně zahodil tutovku Beauguel. Fantišovu hlavičku vytáhl Heča nad. V posledních minutách si Zlín vytvořil tlak, ale branka už nepadla.

3 Eldar Civić 90 - 1 -