Report 9. kolo - 1.FC Slovácko - Městský fotbalový klub OKD Karviná

0:0

Žluté karty: 74. Hofmann – 90+1. Štepanovský, 90+2. Berkovec
Počet diváků: 3895
Sestava Slovácka: Heča - Reinberk, Hofmann, Divíšek - Šumulikoski, Petr (54. Rezek, 89. Sadílek), Navrátil, Havlík, Daníček - Zajíc
Sestava soupeře: Berkovec – Čolić, Hošek, Lischka, Eismann (C) – Janečka, Panák – Jan Moravec, Budínský (73. Šisler), Letić (46. Kalabiška) – Štepanovský (90+2. Smrž)

Slovácko remizovalo s Karvinou 0:0
karvina070517.JPG

Modro-bílí si přičetli do tabulky osmý bod, když doma remizovali s Karvinou 0:0. Domácí nedokázali přetavit herní převahu v branku.

Slovácko začalo proti Karviné dobře a mělo drtivou převahu v držení míče. Jenže jako první zahrozil hostující Letič, který v dobré pozici mířil mimo tři tyče. Na druhé straně se do šance vrhl domácí Navrátil po přiťuknutí od Daníčka, píchl před Berkovcem míč, ale trefil jen levou tyč soupeřovy brány.

Po většinu první půle měli domácí herní převahu, kombinovali, ale Berkovce příliš neohrozili. Pokud měli šance k ohrožení jeho brány, bylo to po rozích a centrech ze stran. Výraznější šance ale k vidění nebyla.

Druhý poločas nastartoval velkou šancí Navrátil, ale mířil nad. Na druhé straně se do zakončení cpal Štěpanovský, ale také si nepotykal s přesností. Další šanci Slovácka po rychlém přechodu zakončoval Zajíc, ale do jeho pokusu se vložil hostující Hošek a Daníčkova další střela mířila mimo.

Po necelé hodině hry se pokusil nůžkama zakončit Šumulikoski, ale Berkovec ho skvělým zákrokem vychytal. Další šance měl Havlík, ale ani jeho pokusy brankou neskončily. V 78. minutě prudký centr mířil na útočné hráče Slovácka a Lischka si jej srazil na vlastní bránu, ale Berkovec opět zasáhl.

V posledních minutách si Slovácko vytvořilo obrovskou herní převahu, ale soupeř se dokázal ubránit. Ve vápně před Berkovcem to vřelo, ale Karvinští remízu 0:0 udrželi, i za cenu zdržování.

6 Stanislav Hofmann 90 - 1 -