Report 23. kolo - Městský fotbalový klub OKD Karviná - 1.FC Slovácko

0:0

Žluté karty: 8. Čolić, 65. Janečka, 74. Hošek, 82. Šisler - 39. Divíšek
Počet diváků: 3899
Sestava Slovácka: Heča - Krejčí, Divíšek, Břečka - Petr (82. Rezek), Navrátil, Machalík (87. Sadílek), Juroška, Havlík, Daníček - Zajíc (74. Kubala)
Sestava soupeře: P. Le Giang – Čolić, Dreksa, Hošek, Eismann (C) – Panák, Šisler – Lingr (67. Voltr), Budínský (85. Weber), Kalabiška – Wágner (55. Janečka).

Slovácko hrálo v Karviné bez branek

Modro-bílí ve 23. kole v Karviné pouze remizovali 0:0, ačkoliv v utkání byli lepším týmem a vytvořili si velký počet šancí. Blízko gólu byli Zajíc, Machalík i Kubala, ale brankář Le Giang neinkasoval. Slovácko zůstává čtrnácté.

Slovácko začalo na severu hodně aktivně a už v páté minutě si vypracovalo dobrou šanci. Na Petrův centr si naskočil Daníček, ale hlavičkoval těsně mimo. Slovácko mělo převahu, a tak o další čtvrthodinu později byl blízko gólu také Zajíc. Ovšem také minul těsně branku.

Na druhé straně zase hrozil Budínský, ale jeho pokus ze 26. minuty skončil na břevně. V dalších minutách bylo Slovácko lepším týmem, své snažení ale do poločasu nedokázalo přetavit ve vedoucí branku.

Více gólových příležitostí přišlo po pauze. Jako první střílel Daníček, ale těsně minul branku. Hn ed po něm pálil z otočky pohotově Zajíc, ale brankář Le Giang jej dokázal vychytat.

Slovácko prostřídalo, do hry se dostali Kubala a Rezek. Modro-bílí znásobili útočné úsilí a byli blízko vítězné brance. V poslední desetiminutovce se ke střele z bezprostřední blízkosti branky dostal Machalík, ale minul. Slovácko si tak z Karviné přivezlo bod.