Report 30. kolo - FK Baumit Jablonec - 1.FC Slovácko

Góly: 14. Doležal, 53. Chramosta
Žluté karty: 39. Považanec – 72. Vasiljev
Počet diváků: 3812
Sestava Slovácka: Daněk - Reinberk, Krejčí, Břečka - Vasiljev, Sadílek (79. Janošek), Rezek (66. Hofmann), Navrátil, Machalík (45. Hellebrand), Daníček - Kubala
Sestava soupeře: V. Hrubý – Holeš, Pernica, Lischka, Matěj Hanousek – Trávník, Hübschman (C), Považanec (68. V. Kubista) – Chramosta (82. Diviš), Doležal, Jovović (89. Janković)

Slovácko jede z Jablonce s prázdnou

Slovácko v posledním ligovém kole zajíždělo na půdu ambiciozního Jablonce, kde se trenéři museli obejít hned bez několika hráčů, pro které sezona skončila z důvodů zranění předčasně.

Již ve 2. minutě se do vápna dostal Lukáš Sadílek, který byl již skoro sám před gólmanem Hrubešem, ale jeho zakončení zablokoval jeden z dobíhajících obránců Jablonce.

Na druhé straně se v 6. minutě dostal do zakončení Martin Doležal, který si naskočil na centr Hanouska, ale jeho hlavička mířila nad branku Michala Daňka.

Ve 14. minutě se do zakončení hlavou dostal opět Martin Doležal a tentokrát se již po centru Holeše nemýlil – 1:0.

Jablonec i v dalších minutách ovládal hru a hráči Slovácka měli s rychlými útoky problémy.

Obraz byl podobný i ve druhém poločase. Druhá branka utkání přišla v 53. minutě, kdy se k odraženému míči dostal Chramosta, který překonal Daňka podruhé.

Jablonec si ve zbytku utkání dvoubrankové vedení pohlídal a Slovácko tak po sedmi zápasech bez prohry prohrálo na půdě třetího týmu tabulky.