Příprava2017/18
ŠK Petrova Ves 1. 9. 2017 | 11:00:00
1:4

Slovácko porazilo Senicu 4:1

Slovácko využilo reprezentační přestávky k přípravnému utkání na půdě slovenské Senice, kde svěřenci trenéra Levého zvítězili 4:1. Za Slovácko se trefil Havlík, Petr, Rezek a Sadílek.

Slovácko bylo od začátku aktivnějším týmem a ve 24. minutě šlo do vedení, když se míče po presinku zmocnil agilní Navrátil a odražený míč poslal do sítě Marek Havlík

O pět minut později vedlo Slovácko již 2:0, kdy Juroška odcentroval přesně na hlavu Jakuba Petra, který překonal domácího gólmana Milošoviče.

Za další tři minuty, to již bylo o tři branky. Na rohový kop Marka Havlíka si naběhl Jakub Rezek, který se opřel do míče z voleje překonal domácího gólmana.

Ve druhém poločase domácí Senica přeci jen snížila, když zaváhání obrany Slovácka využil Duga. Poslední slovo však mělo Slovácko, když z hranice pokutového území mířil přesně k tyči Sadílek.

FK Senica - 1.FC Slovácko 1:4 (0:3)

Branky: 72. Duga – 24. Havlík, 29. Petr, 32. Rezek, 86. Sadílek