Report Pohár České pošty - FK Ústí nad Labem - 1.FC Slovácko

Góly: 53. Daníček, 60. Petr
Žluté karty: 34. Peterka - 76. Hofmann
Počet diváků: 626
Sestava Slovácka: Daněk - Šimko (90. 88. Yu), Reinberk, Hofmann, Břečka - Šumulikoski, Sadílek, Navrátil (79. Juroška), Havlík, Daníček - Kubala (57. Petr)
Sestava soupeře: Tvrdoň – Gilian, M. Richter, Pimpara, L. Vaněk, Leibl – J. Peterka, Miskovič (60. Martykán) – Pilík, D. Procházka (71. Matějka) – Jindráček (75. Kacafírek)

Slovácko postoupilo do osmifinále poháru

Slovácko ve 3. kole poháru MOL Cup zvítězilo na půdě druholigového Ústí nad Labem 2:0. O výhru se ve druhém poločase postarali svými brankami Vlastimil Daníček a střídající Jakub Petr.

V prvním poločase se diváci na stadionu branky nedočkali. Oba celky se sice snažily najít cestu k úvodní brance, ale gólmani mnoho práce neměli.

Naopak hned z kraje druhého poločasu to bylo Slovácko, které šlo zaslouženě do vedení. Jan Navrátil našel přihrávkou Marka Havlíka, jehož střela sice skončila pouze na brankové konstrukci, ale míč se odrazil k Daníčkovi, který nedal domácímu gólmanovi šanci – 0:1.

O sedm minut později rozhodl o osudu utkání střídající Jakub Petr, který zakončoval střelou pod břevno.

Třetí branku mohl v 79. minutě přidat opět Daníček, ale ve vyložené šanci trefil pouze domácího gólmana.

V samotném závěru pak ještě těsně minul domácí svatyni Kanghyun Yu.

Slovácko tak ve 3. kole poháru MOL Cup zvítězilo na půdě druholigového Ústí nad Labem 2:0 a postoupilo do osmifinále.