Report Přátelské zápasy - AS Trenčín - 1.FC Slovácko

Stadion Myjava 30. 6. 2018 | 19:00:00
3:3

Slovácko s Trenčínem remizovalo 3:3
trencin300618.JPG

Další přípravné utkání odehrálo Slovácko na půdě Myjavy se slovenským účastníkem evropských pohárů AS Trenčín, pro který to byla generálka před startem kvalifikace o Evropskou ligu.

Slovácko v prvním poločase vedlo 1:0 po brance Kubaly, ale Trenčín utkání otočil a vedl již 3:1. Slovácko však dokázalo vyrovnat po brankách Hofmanna a Hellebranda.

První střela na branku přišla v 6. minutě utkání, kdy se k zakončení po standardní situaci Sadílka dostal Rezek, ale jeho střele chyběla patřičná razance.

Následně se hra přelévala od šestnáctky po šestnáctku, ale opravdu vyložená šance přišla ve 30. minutě, kdy si po centru Sadílka domácí hráč málem vstřelil vlastní branku a skvělým zákrokem na brankové čáře vyškrábl rukavicí míč Šemrinec.

Slovácko bylo ve druhé části prvního poločasu aktivnější a ve 41. minutě se nejprve mohl prosadit Jakub Petr, jehož střelu vytáhl gólman Trenčína mimo tři tyče a z následného rohového kopu se míč dostal ke Kubalovi, který se nemýlil.

Druhý poločas začal aktivitou Trenčína, který v 52. minutě vyrovnal, když se po tečované střele natahoval gólman Nemrava marně.

Následně Trenčín přidal další dvě slepené branky. Nejprve v 65. minutě Čatakovič technicky zakončoval a o dvě minuty později se Nemrava srazil s Krejčím, čehož využil Osmar Bukari, který zvýšil na 3:1.

Slovácko se dostalo zpět do zápasu v 73. minutě, kdy se po standardní situaci dostal k míči Hofmann, který hlavou snížil na rozdíl jediné branky.

V 82. minutě mohlo být vyrovnáno, když se po přihrávce Daníčka do míče opřel Patrik Šimko, ale jeho projektil pouze rozezněl brankovou konstrukci.

Nakonec se Slovácko dočkalo vyrovnání po kuriózní brance v poslední minutě utkání. Domácí hráči nezvládli rozehrání standardní situace a Patrik Hellebrand po individuální akci dopravil míč do sítě.

AS Trenčín – 1.FC Slovácko 3:3 (0:1)

Branky: 52. Mance, 65. Čatakovič, 67. Bukari – 40. Kubala, 73. Hofmann, 90. Hellebrand

Sestava 1.FC Slovácko: Trmal (46. Nemrava) – Juroška (58. Šimko), Krejčí, Kadlec (46. Hofmann), Divíšek (46. Reinberk) – Rezek (26. Kohút), Daníček, Machalík (58. Janošek), Sadílek (46.Hellebrand), PetrKubala (76. Vasiljev)

neděle, 11. 11. 2018 15:28