Report 26. kolo - FK Teplice - 1.FC Slovácko

Góly: 10. Hora, 15. Kuchta
Žluté karty: 26. Kučera, 90. Hora , 90+3. Shejbal
Počet diváků: 2626
Sestava Slovácka: Trmal - Šimko, Kadlec, Juroška, Hofmann - Sadílek, Navrátil (45. Zajíc), Kalabiška, Havlík (76. Harba), Daníček - Hološko (61. Rezek)
Sestava soupeře: rigar – Vondrášek, Jeřábek, Shejbal, Hyčka – Kučera, Trubač (85. Hošek) – Hora (C), Žitný (77. Bezdička) – Kuchta (39. Radosta), Jindráček

Slovácko v Teplicích na body nedosáhlo
teplice300319.JPG

Slovácko ve 26. ligovém kole prohrálo v Teplicích 0:2, když o osudu utkání rozhodla první čtvrthodina, ve které Slovácko dvakrát inkasovalo.

První závar byl k vidění před brankou Teplic, když domácí hráč zahrával malou domů na gólmana Grigara, který následně míč chytil před dobíhajícím Sadílkem, ale sudí nechali pokračovat ve hře.

Naopak na druhé straně si Slovácko zkomplikovalo rozehrání míče a gólman Trmal špatnou přihrávkou nabídl zakončení pro Horu, který poslal míč do odkryté brány.

O pět minut později bylo pro Slovácko ještě hůř. Domácí Hyčka našel v pokutovém území Jana Kuchtu, který se dostal před obránce a pohotovou střelou pohotovou střelou na zadní tyč překonal gólmana Trmala.

Slovácko v následujících minutách sice převzalo iniciativu na míči, ale o to nebezpečnější byly rychlé brejky domácího mužstva.

Nejblíže kontaktní brance bylo Slovácko ve 38. minutě. Lukáš Sadílek se uvolnil a postupoval sám na gólmana Grigara, který však pohotově vyběhl následnou střelu vyrazil.

Vstup do druhého poločasu byl v režii Slovácka, které bylo aktivní na míči, ale útočnou snahu brzdila špatná finální přihrávka.

S přibývajícím časem se hra vyrovnala a míč se pohyboval hlavně mezi pokutovým územím obou celků bez vážnějších šancí.

Domácí si v závěru výsledkem utkání pohlídali a Slovácko tak odjíždělo na Moravu bez bodového zisku.