Report MOL Cup - TJ Sokol Tasovice - 1.FC Slovácko

-2. kolo - MOL Cup2018/19
Tasovice 5. 9. 2018 | 17:00:00
2:5

Góly: 56. Paul, 74. Hrazdílek – 4. Kalabiška, 26. Kubala, 29. Kalabiška, 53. Navrátil, 77. Hellebrand
Počet diváků: 765
Sestava Slovácka: Trmal - Šimko, Krejčí, Juroška (82. Reinberk), Divíšek - Rezek, Machalík, Kalabiška (46. Navrátil), Hellebrand, Havlík (56. Petr) - Kubala
Sestava soupeře: Heneš – Garčic, Hrazdílek, Blahoudek, Rygl (67. Mička), P. Lapeš, Rapouch, Paul, Čermák (61. Horáček), Landšperský (86. Švejkar), Švarc (C)

MOL CUP: Slovácko po výhře 5:2 postupuje
tasovice050918.JPG

Slovácko ve 2. kole MOL Cupu zajíždělo na půdu divizního Sokola Tasovice, kde Slovácko nezaváhalo a po výhře 5:2 postoupilo do dalšího kola.

Již od prvních vteřin bylo patrné, že to bude Slovácko, které bude určovat tempo utkání. První branka přišla již ve 4. minutě, kdy po nedorozumění v domácí obraně byl sám před gólmanem Kalabiška, který se nemýlil – 0:1.

Domácí hráči se přeci jen mohli dočkat vyrovnání a Trmala v 9. minutě zachránila od inkasování branková konstrukce. Pak to již bylo opět Slovácko, které diktovalo tempo utkání a do poločasové přestávky se skóre utkání měnilo ještě dvakrát. Nejprve ve 26. minutě zužitkoval Rezkovu přihrávku Kubala a o tři minuty později poslal míč do sítě podruhé v utkání Jan Kalabiška.

Začátek druhého poločasu přinesl nejprve šanci domácích, kterou musel zlikvidovat Trmal a o pár vteřin později zase jeden z domácích obránců musel vykopávat míč z brankové čáry po zakončení Jana Navrátila. Ten se branky přeci jen dočkal v 53. minutě, kdy zvyšoval již na 4:0.

Pak to byli domácí, kteří nejprve nastřelili brankovou konstrukci a v 56. minutě přišla branka Paula. V 74. minutě se Tasovicím podařilo snížit dokonce na rozdíl dvou branek, když se po rohovém kopu prosadil Hrazdílek. O tři minuty později však Slovácko vedlo opět o tři branky, když na konečných 2:5 upravil Hellebrand.