Praha - Radotín 26. 9. 2018 | 16:00:00
0:5

Góly: 14. Krejčí, 48. Kalabiška, 52. Kuchta, 82. Kohút, 88. Zajíc
Sestava Slovácka: Trmal - Krejčí, Juroška, Hofmann, Divíšek - Sadílek, Rezek (55. Kohút), Machalík, Kalabiška (70. Zajíc), Hellebrand - Kuchta (57. Kubala)
Sestava soupeře: Čáp – J. Ježdík, Pelyak, Broukal, P. Ježdík, Jiránek, Dancák, Hadi, Trýzna, Brabenec, Císařovský.

MOL CUP: Slovácko vyhrálo v Radotíně 5:0
radotin260918.JPG

Slovácko v pohárovém utkání na půdě Radotína nezaváhalo a po výhře 5:0 postoupilo do dalšího kola.

Účet utkání otevřel ve 14. minutě Jiří Krejčí, který si naběhl na rohový kop Machalíka a hlavou poslal Slovácko do vedení.

Ve 25. minutě to mohlo být o dvě branky, když se Rezek uvolnil na levé straně a následně poslal míč do pokutového území Radotína. Bohužel jak Machalík, tak Kuchta se k zakončení nedostali.

Slovácko mělo utkání pod kontrolou a vytvořilo si další šance, ale Rezkovo zakončení postrádalo přesnost a závar po dalším rohovém kopu rovněž v síti neskončil.

Domácí provětrali rukavice Trmala ve 39. minutě, kdy zakončoval domácí Hadi.

Úvod druhého poločasu byl v režii Slovácka a ve 48. minutě to bylo již o dvě branky, když se po kombinaci Rezka a Machalíka trefil Kalabiška.

O další čtyři minuty později již Slovácko vedlo 3:0. Lukáš Sadílek našel před brankou volného Kuchtu, který se nemýlil.

V 59. minutě mohli domácí snížit, když se k zakončení dostal Hadi, ale jeho tvrdá střela skončila na brankové konstrukci Slovácka.

V 82. minutě vedlo Slovácko již 4:0. Tomáš Zajíc dával míč pod sebe na Kohúta, který nabídnutou šanci zužitkoval.

V 88. minutě se branky dočkal i Tomáš Zajíc, který po individuální akci uzavřel na konečných 5:0 pro Slovácko.