Report 4. kolo - Dukla Praha - 1.FC Slovácko

Žluté karty: 27. Havlík, 76. Rezek, 89. Kalabiška
Červené karty: 23. Souček
Počet diváků: 654
Sestava Slovácka: Trmal - Reinberk, Kadlec, Hofmann, Divíšek (52. Rezek, 78. Sadílek) - Navrátil, Kalabiška, Janošek (59. Hološko), Havlík, Daníček - Zajíc
Sestava soupeře: Hruška – Milošević, Ďurica, D. Souček, Kovaľ – Doumbia (86. Marek Hanousek), Daniel Tetour, Lu. Holík (29. Bezpalec) – Douděra, Holenda, Hadaščok (66. Djuranović)

Slovácko remizovalo na Dukle 0:0

Slovácko v předposledním zápase ligové nadstavby remizovalo na půdě pražské Dukly 0:0.

Slovácko bylo v Praze od prvních minut aktivnějším celkem a první šance přišla v 9. minutě, kdy se po rohovém kopu vytáhl domácí gólman Hruška, který likvidoval střelu Kadlece na brankové čáře.

Na druhé straně měli velkou šanci domácí, když Vojtěch Hadaščok vyslal do sóla Lukáše Holíka, který běžel úplně sám na Matouše Trmala, ale jeho pokus končí těsně vedle a chvíli na to vyprášil rukavice domácímu gómanovi Kalabiška.

Ve 23. minutě se za obranu Duky dostával Navrátil, který byl na hranici pokutového území faulován a domácí Souček viděl červenou kartu. Následný přímý kop Janoška opět zlikvidoval gólman Hruška.

Slovácko drželo míč na svých kopačkách, ale nepřesná finální fáze znamenala poločasový výsledek 0:0.

Podobný scénář byl k vidění i v poločase druhém. Kombinace Slovácka končily před pokutovým územím, a tak to byla paradoxně oslabená Dukla, která v 71. minutě nebezpečně zahrozila střelou Tetoura z rohu malého vápna. Jeh střela naštěstí pro Slovácko pouze rozvlnila boční síť.

Na druhé straně se ze střední vzdálenosti opřel do míče střídající Hološko a jeho ránu k tyči fantasticky vytáhl domácí Hruška. Ani jedno mužstvo se střelecky neprosadilo a Slovácko tak v posledním ligovém kole remizovalo na Dukle 0:0.